Fischland Zakład Przetwórstwo Rybnego Jan Augustynik

Trzebieszowice

Opinie o Fischland Zakład Przetwórstwo Rybnego Jan Augustynik

Marek B.

Jestem tego samego zdania co poprzednik jeśli chodzi o oddział we Wrocławiu, pracowałem jako kierowca jakiś czas w tej firmie. Firma mało poważna, traktująca ludzi jak prostych roboli i złodziei, nie inwestująca w swoich pracowników (brak tel służbowego, ubrania itp). Praca po godzinach nawet do 14 godz, w stresie, bez dodatkowego wynagrodzenia za nadgodziny. O służbowym aucie pod dom można zapomnieć, gdzie w każdej normalnej firmie jest to na porządku dziennym. Oszczędności na każdym kroku, wynikające z pazerności. Brak jakichkolwiek szkoleń, dodatkowych wynagrodzeń. Firma dużo wymaga, niewiele dając w zamian. Jeśli macie możliwość szukajcie czegoś innego. Najniższa krajowa to na Wrocław wynagrodzenie prowadzące do ubóstwa. Nie polecam pracy w tej firmie.

Anonymou5 :)

Hihi, całkiem to dobrze nie można się wypowiedzieć o tej \\\"firmie?\\\" pełna amatorka. Praca nie jest przyjemna bo ciągły smród... Szefostwo na dorobku, także UWAGA!!! WYZYSK!!! Praca dla stażystów smrodu i nic wiecej. Osobiście nie polecam. Podstawa, najniższa + obrót, który nie jest wypłacany tzw: \\\"obiecanki, cacanki...\\\". Dziwna strategia pracodawcy, czyli robisz obrót a i tak z pensji Ci zabiorą, żebyś tylko nie przekroczył 2000 PLN netto (tzw. magia dwójki z przodu, której nie można przekroczyć). Ciągłe traktowanie pracownika, jak potecjalnego złodzieja, wszędobylskie przeszpiegi w postaci tajemniczego szpiega o pseudonimie [usunięte przez moderatora]. No i do tego żanada jaką przedstawia szefostwo czyli: ciągłe porównywanie się do firm, które są rekinami w branży rybnej a nie śmierdzącym szprotem... Przykra prawda nie polecam współpracy z tą firmą a tymbardziej pracy w niej. Dziękuję :)

Zostaw opinię o Fischland Zakład Przetwórstwo Rybnego Jan Augustynik - Trzebieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fischland Zakład Przetwórstwo Rybnego Jan Augustynik