Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Grudziądz

Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Jerzy

Dawno nie było żadnej nowej opinii w temacie firmy Posejdon w Grudziądzu, dlatego zachęcam was do odświeżenia tego wątku. Osoby posiadające obecnie najnowsze wiadomości, co do kondycji tej firmy, czy mające wiedzę o warunkach płacy, zachęcam do nowych wpisów w tym temacie!

Czy warto zainteresować się firmą Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe jako pracodawcą?

okjn

pozdrawiam ludzi z magazynu takich debili dawno nie widziałem

tak to ja

rowniez bylem pracownikiem sezonowym i potwierdzam to co napisali przedmowcy. Gdyby nie ten (usunięte przez administratora) z magazynu ktorzy na kazdym kroku obgaduja siebie i kierowcow za plecami to praca bylaby calkiem przyjemna. pracowalem w wielu firmach ale nigdzie nie bylo tak mało inteligentych "szefów" jak tam.........(usunięte przez administratora)

łysy z brazzers

Posejdon... Zaraz mam przed oczami tego lysego i siwego [usunięte przez moderatora]. :D najwieksze zlotówy jakie poznalem. WYZYSK WYZYSK JESZCZE RAZ WYZYSK !!STRASZNY DESPOTYZM !! najgorsza kadra kierownicza z jaka mialem nieprzyjemnosc. Najgrsi sa magazynierzy ktorzy nie maja pojecia gdzie co pochowali, a pzniej cala wine zwalaja na kierowcow ktorzy dopiero zaczynaja "przygode" z posejDNEM :D wyjatkiem jest Pan Tomek ktorego serdecznie pozdrawiam :)

jasina

jako byly pracownik rowniez musze przyznac ze warunki pracy w tym zakladzie sa straszne. wielki wyzysk w szczegolnosci na pracownikach ktorzy dopiero zaczynaj, no i koncza jeszcze szybciej z wiadomych przyczyn :) omijac szerokim lukiem, straszna atmosfera.

Zostaw opinię o Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posejdon Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe