Opinie o Piekarnia Erhard Szypiórkowski w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Erhard Szypiórkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Erhard Szypiórkowski o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Erhard Szypiórkowski w Gorzów Wielkopolski

Aga Nowy wpis

Nie polecam ! Nie powinno się wspierać tak złych ludzi jak Ci właściciele

Roza

Pieczywo bez szału,a 1 z pracowników to dzieciorob uciekajacy od swoich obowiazkow

Renata Nowy wpis
@Roza

Nie rozumiem co ma zle prowadzenie się kogos nawet samego właściciela piekarni do wyrobów. Rozumiem ze pani, która dała sie zapłodnić jest rozgoryczona,co nie dostaje alimentów czy sa zbyt niskie, skoro facet jest dzieciorobem a Pani miała tą wiedzę i pozwoliła się zapłodnić, to nie najlepiej świadczy o Pani. Wróćmy do istotnej kwestii czyli pieczywa, bo chyba o to tutaj chodzi. Chyba jednak jest dobrej jakości, skoro piekarnia istnieje od lat a kolejki się nie pomniejszają, od 5 rano do południa wychodzą daleko poza piekarnie. A nowe punkty, których jest w Gorzowie coraz więcej świetnie sobie radzą. I chętnych nie brakuje nawet na chleb za 15zl.

Aga Nowy wpis

Pyszne pieczywo - mili pracownicy! Serdecznie polecam.

Kasia. Nowy wpis

Super chleb I inne wypieki.A co do rodziny,kogo to głów...obchodzi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Erhard Szypiórkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Konkubina

To co się dzieje w rodzinie Sz. To istna groteska. Nie polecam wspierać tego konkretnego lokalnego przedsiębiorstwa. Właściciele to dziecioroby szczególnie jeden - ten głupszy z braci. W piekarni na kosynierów (usunięte przez administratora) i bałagan - w sanepidzie tez chyba maja wtyki. Byłam z jednym z właściwi na jednej Gali - wstyd było patrzeć jak owy Pan przynosi wstyd rodzinie pijąc na umór i zaczepiając po pijaku wszystkie Panie. Nachalny gbór i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM wspierania tej rodzinnej firmy.

Elżbieta
@Konkubina

Rozwiniesz wobec tego kwestię samego sanepidu i tej piekarni? Co konkretnie miałoby się tam obecnie dziać, że kontrola powinna jakoś zareagować? Pytam, bo tak nagle złe opinie zaczęły się pojawiać. Podasz konkret odnośnie tych warunków?

Konkubina
@Elżbieta

Oczywiście, Na podłodze panuje ogólny bałagan, jeśli już jest zamiatane to kupki resztek leżą przy drzwiach. Rękawiczki tez nie są standardem do podawania pieczywa

Wszystko super

@Piotr

Jesteś klientem czy pracownikiem? Jeżeli jesteś pracownikiem napiszesz na jakim stanowisku pracowałeś?

Paula

Rodzina (usunięte przez administratora) co nie umieją się zachować nad jeziorem w rybakowie (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Paula

Czy ta opinia jest dana pod właściwą firmą? Co jezioro ma do pracy w piekarni, bo nie bardzo rozumiem kontekst?

Mirosława

W ramach zapisów na ciasto świąteczne wpisałam się na listę i zapłaciłam zaliczkę. Czyli zawarłam umowę w punkcie Alejki Marcinkowskiego u starszej wyondulowanej sprzedawczyni. Zamówiłam sernik i makowiec. Termin 23.12.2021r. Byłam tego dnia dwa razy. Zapłaciłam za sernik, a po makowiec miałam przyjść w wigilię dokładnie o 13,00 od zaplecza /żeby nie stać w kolejce-to niby takie wyróżnienie/. Wtedy miała się ze mną rozliczyć /również z zaliczki/ i miałam otrzymać makowiec. Widzę ten kiosk od frontu, ze swojego balkonu. Widziałam klientów również obsługiwanych od zaplecza. Poszłam kilka minut przed czasem i pocałowałam klamkę. Ani sprzedawczyni, ani makowca. Zostałam "zrobiona" w makowiec. W wigilię. Szłam na wieczerzę do kogoś. Miał być makowiec. Jestem starsza i samotna. Czy to jest poważna FIRMA? Tak wygląda biznes w Polsce? Nie można nic dobrego powiedzieć o naszym polskim biznesie. W opiniach o firmie Szypiórkowski widzę beczkę miodu. Ta sprzedawczyni nie jest miłą i wiarygodną osobą. Proszę tę moją zaliczkę przeznaczyć na premię dla tej pani. Nowy Rok? Nie mam miłych życzeń!!

Olga
@Mirosława

Współczuję, bardzo niefajna sytuacja! Ja to bym poszła odzyskać tą zaliczkę, nie myslała o tym Pani?

Dominika

Zatrudniają tylko i wyłącznie piekarzy czy znajdzie się tutaj też miejsce dla doświadczonego cukiernika? Napiszcie proszę bo jestem chętna do pracy :)

Sklep z pieczywem na Staszica w Alejkach.Starsza pani ,emerytka kroi pieczywo trzymając chleb bez rękawiczki.Masakra.Zrezygnowałem z zakupu.Chyba za długo pracuje

Patryk

Czy piekarnia działa może na dowoz ?

Jeck 30

Bardzo miła obsługa ,nie spotkałam się żeby sprzedawali wczorajsze pieczywo ,,maja przeceny w koszu wczorajszego pieczywa ,polecam świeże pyszne pieczywo na zakwasach a nie mrożonki odgrzewane

Roman

Jestem klientem tej piekarni od wielu lat i nie mam nic do wypieków ale ostatnio zauważyłem, że zaczynają ludziom wciskać wczorajsze pieczywo za normalną cenę, szczególnie na Manhattanie.

buka
@Roman

Dokładnie taką sytuacje miałem ale najlepsze jest to że zapytałem czy dzisiejsze, oczywiście kasjerka powiedziała że tak. Przychodzę do domy rozpakowuje a tu zoonk bułka wczorajsza, pizzerka to samo także pierwszy i ostatni raz kupiłem w tej piekarni (kupiec gorzowski - szypiórkowski)

kiko79

Nie wypowiem się co do wypieków - nie mam zdania. Wiem jedno , małżonka właściciela robi tam złą atmosferę :(

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Erhard Szypiórkowski - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Piekarnia Erhard Szypiórkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Erhard Szypiórkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Erhard Szypiórkowski?

Piekarnia Erhard Szypiórkowski
  • Kosynierów Gdyńskich 63