Piekarnia Mojego Taty

Kraków

Opinie o Piekarnia Mojego Taty

pracownica

Po wielu latach pracy wynagrodzenie to minimum krajowe. Nie polecam.

zainteresowana
@pracownica 12.09.2016 14:37
Po wielu latach pracy wynagrodzenie to minimum krajowe. Nie polecam.

Naprawdę tak kiepsko płacą?

piteross

Ostanio kupiłem tam chleb pełnożytni. Za duży bochenek zapłaciłem 16 zł!!!!! pomijam cenę ale na drugi dzień chlebem mogłem zabijać. Suchy, twardy nie do zjedzenia. STANOWCZO ODRADZAM .

Kama

Witam, Jestem zainteresowana praca w tej wlasnie firmie. Pytanie czy ktos kto pracuje badz pracowal ma moze nr telefonu do kierownika ktory zajmuje sie rekrutacja ludzi do pracy? poniewaz na stronie nic takiego nie jest podane. W razie gdyby ktos taki posiadal numer bardzo prosze o przeslanie na moj adres email kamika90@o2.pl

Mia
@Kama 07.07.2014 12:48

No tak piekarnia nie sprzedaje bułek z polepszaczami za 50 gr i to nie wszystkim może się podobać.

Kamil

Raz kupiłem chleb w tej piekarni za 5zł otrzymałem tzw. gnieciucha (bochenek twardy już po upieczeniu, praktycznie bez zapachu, bez chrupkiej skórki), poprosiłem tez o kajzerki, dostałem bobki niewiele większe od 5złotwej monety.

Klient od chleba z ziemniakami.

Ładna wypowiedź napisana przez miłych właścicieli, prawdziwe pieczywo bez polepszaczy, zawsze smakuje wyśmienicie !!! Można godzinami stać przy piekarni na Meiselsa i wdychać zapach świeżego pieczywa, podpłomyki super !!!!!! POLECAM !!!!!!!!

Zostaw opinię o Piekarnia Mojego Taty - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Mojego Taty