Opinie o Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika w Nowy Sącz

Małgorzata

Jestem klientką od bardzo dawna, szczególnie często robie zakupy przy punkcie kolo dworca PKS. Produkty super, bardzo smaczne. Natomiast zostałam już kolejny raz nie miło potraktowana i obsłużona przez panią ekspedientkę, (pozwolę ją sobie opisac-kolo 50lat, ciemne brązowe włosy do ramion), nie może być tak dalej, ta pani pracuje za karę? To wizytówka sklepu! Nie można być wiecznie obrażonym na świat! Pozdrawiam

Luna
@Małgorzata

Zgadzam się większość osób powinno mieć w umowie że. Ma być miła i nie obsługiwać jak za karę bo się odechciewa !

Max Nowy wpis

Dlaczego w Nowym Sączu cukiernie nagminnie pakują lukrowane pieczywo, do foliowych worków, lub owijają lukrowane ciastka w folię spożywczą zamiast w papier . Dla przykładu Cukiernia Nika kładzie folię na lukier który się do niej przykleja i schodzi razem z opakowaniem ? JAKI JES SENS KŁADZENIA LUKRU NA STRUCLA ORZECHOWEGO ??? Profanacja wyrobów cukierniczych jest w Nowym Sączu nagminna - to podobnie jak torty owijane folią spożywczą, lub lepiej , pakowane do reklamówek jak kartofle . Cały trud cukierników jest marnowany bezpowrotnie - czy mieszkańcy Nowego Sącza lubią wylizywać foliowe torebki z lukrem ? Sprzedawcy zadziwieni, często oburzają się, gdy zwraca się im na ten fakt uwagę . Szanujmy się nawzajem i szanujmy dzieło cukierników bo inaczej jaki ma to sens np. lukrowanie pączków . Torty okolicznościowe pakowane w worki foliowe do wylizywania dla solenizantów, będą niedługo standardem w tym mieście jak tak dalej pójdzie . Czy to ma sens - szanujmy się nawzajem, estetyka i kultura spożywania wyrobów cukierniczych też przecież powinna być ważna .

PIEKARNIA NIKA Nowy wpis
@Max

Dzień dobry, dziękujemy za słuszną uwagę. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby naprawić ten błąd.

ktoś już próbował spytać o premie, lecz jak widać bez odzewu. teraz niedawno jak szukali kierownika na sklep to również premie zawarły się w opisie. A jak ich system konkretnie działa? Kwota idzie do podziału po równo na wszystkich pracowników?

Małgorzata

Luna Nowy wpis
@Małgorzata

Ktoś pisał o brakach w jednym z punktów i ze mila obsługa ich nie nadrobi. Ale czy na pewno? A co w kontekście ewidencji tego co schodzi? Pracownicy nie pilnują towaru i nie składają ewentualnych zamówień? jak od strony organizacyjnej praca w sklepie wygląda?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
dudek

W nowo otwartym punkcie w Gromniku braki w asortymencie przez 3 kolejne dni jeden gatunek chleba. Miła obsługa nie nadrobi tych braków.

Helena

A wiecie może jak tu płacą piekarzom? jedna z klientek jakiś czas temu pochwaliła produkty twierdząc że są smaczne i w sumie zaciekawiło mnie jak praca przy nich może wyglądać bo cały czas piszą tutaj tylko klienci więc może ktoś opowie? Ciekawi mnie przede wszystkim jak tu płacą i czy piekarzom też mogą przysługiwać jakieś premie? ich praca jak jest rozliczana i oceniona pod względem jakości? Ekspedientki to mają jakiś dodatek do obrotów?

Piekarnia w Stróżach- sprzedano mi stare, suche drożdżówki. Czy w sobotę (14 stycznia) sprzedaje się te, które zostały z piątku? Jeśli tak, to klient powinien być o tym informowany.

Kupiłam pieczywo z półki. Ekspedientka po stwierdzeniu, że chleba nie sprzeda ignorowała mnie. Wyjęłam telefon i powiedziałam do córki, że będę nagrywać. Wówczas Pani podała mi chleb.

Helena

Ojj z opinii widzę, że pracownicy serio tutaj taką samowolkę lekką sobie robią.xd Buntują się przeciwko sprzedaży chlebka, stresują małe dzieci, farbują sobie włoski itp. W sumie fajnie, że jest luźno, ale szkoda, że to wpływa na zadowolenie klientów. Nie myśleliście, żeby dalej było fajnie, ale jednak przystopować z pokazywaniem pewnych rzeczy?

Wczoraj 25 lutego w piekarni przy Al. Batorego ekspedientka odmówiła mi sprzedaży pieczywa. Na półce były 4 bochenki. Usłyszałam od niej:"nie sprzedam pani chleba, nie mogę" stwierdziłam, że zaczekam kiedy będzie mogła. W efekcie kupiłam to pieczywo. Proszę się zastanowić co Państwo sobą reprezentujecie. Ze mną było dziecko, zestresowane sytuacją, że mamie odmówiono sprzedaży chleba. Brawo Wy!!!!!

@Nowy

Czekaj, bo nie rozumem chyba za dobrze: To które w efekcie kupiłaś pieczywo w końcu? W sensie inne niż te bochenki czy jednak po czasie Ci je podała? A one nie stygły może czy coś? Albo może były jakieś stare?

Beata

Nie znam szefa, ale znam wyroby jego ciastkarni. Powiem krotko: są rewelacyjne i w bardzo dobrej cenie! Polecam torty: "Malinowa chmurka", "Leśny mech", desery z mascarpone oraz ostatnie moje odkrycie: Hiszpankę: krem z bitej śmietany z owocami na beżowym spodzie - niebo w gębie????. Przy dworcu MPK poleciła mi je czarnowłosa Pani zza lady, którą pozdrawiamy.

Simple

Proszę kontrolować pracowników zwłaszcza nowy sącz kolejowa i rynek, juz drugi raz znajduje farbowane włosy w woreczku do którego włożyły no drożdżówki!!! Niech zaczną sumienniie pracować bo tak obecnie nie jest!!! To obrzydliwe !!!

Agnieszka

Zamówiony tort okazał się totalna klapa oplatek na torcie dziecka całkowicie rozmazany nie widać nic nawet konturów postaci. Kolory dobrane fatalnie. Nie polecam

Zuza

Bardzo dobre opinie o firmie można usłyszeć. Praca również jest przyjemna o ile są chęci do pracy, ja polecam.

@Zuza

Ja także polecam.Pracowałam jakis czas i bardzo miło wspominam ten okres.Szef jest uczciwy ,wypłata na czas.

misiek

chciałbym tam pracowac za kierowce

Wiesław

Właściciel miły i życzliwy. Produkty bardzo dobre - polecam.

Uczciwość!

Jak widać poprzednią opinie pisała osoba bardzo mściwa,którą najprawdopodobniej szef zwolnil,bo nie wywiazywała się dobrze ze swoich obowiązków. Ja jestem osobą młodą,której szef dal szansę,pracuje w tym zakladzie prawie dwa lata i nigdy nie doświadczyłam tego co napisano wyzej. Szef jest osobą o dobrym sercu,która nigdy nikomu by nic nie zabrała,ale jeszcze swoje oddała, wiec nie rozumiem jak mozna wypisywać takie rzeczy. Osobiscie pierwszy raz spotkałam się z tym, że szef tak angażuje sie w swój zakład,ze sam potrafi ciężko pracować z pracownikami na hali. Wiec Dziewczyno następnym razem zastanów się zanim cos napiszesz,bo mozesz kogoś skrzywdzić, kogos kto na to nie zasłużył.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika?

Piekarnia-Ciastkarnia Józef Nika
  • Myśliwska 5