Ciastkarnia Kasia

Nowy Sącz

Opinie o Ciastkarnia Kasia

bartosz

Witam! Nie idzcie tam pracować ,bo was pracownice wykończą psychicznie.Pracowałem kilka dni i się przekonałem jak mi podziękował szef.Na początku rządzą tobą pomiatają,rozkazuję traktują cię jak niewolnika,nie ma tam żadnych przerw na śniadanie musisz robić wszystko co ci każą ,w końcu odezwiesz się potem cie szef zwalnia podając przyczynę że nic nie umiesz .Jeśli ktoś jest odporny psychicznie na rządzenie tych ludzi to prosze wybiercie sie i przekonajcie jak jest tam!!!

Nie pracowałaś tam to nie pisz takich bzdur!!!

Zostaw opinię o Ciastkarnia Kasia - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciastkarnia Kasia