Łubowski Henryk Łubowska Elżbieta Piekarnia

Lubliniec

Opinie o Łubowski Henryk Łubowska Elżbieta Piekarnia

wiewiórka

Aleta tu są opinie o pracy !!!! a nie kufa o tortach ! LOL i nie ściemniaj, że dziecko płakało jak tort widziało, haha

Aleta

Koszmar!!! Trzy razy korzystałam z ich usług.Powiedziałąm do 3 razy sztuka i to był wielki błąd.Odbierając w sobotę tort na urodzinowe przyjęcie dziecka byłam zrozpaczona gdy go ujrzałam.był w brudnym kartonie bez przykrycia,pokryty paprochami i gdzie nie gdzie znalazłam włosa,które wyjmowała pani twierdząc że to czekolada.Zamawiałam okrągłego-dostałąm prostokątny.nie wiem po co się podaje num.tel.skoro i tak nie dzwonią skonsultować tego z zamawiającym. Nie mówiąc jak dziecko płakało gdy to zobaczyło.Powinni się wstydzić!!!! Jeden wielki syf!!!

baaaa

Sprzedano mi dzisiaj rano stare moje ulubione półfrancuskie z serem. Półka była wypełniona ciastkami, a ja dostałam stare. Rzadko kiedy , a wzasadzie nigdy nie zostają one na następny dzień, Dzisiaj jest poniedziałek, może to z soboty, widocznie coś zostało :(

Zostaw opinię o Łubowski Henryk Łubowska Elżbieta Piekarnia - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łubowski Henryk Łubowska Elżbieta Piekarnia