Jarczyk Krzysztof Piekarnia

Orzesze

Opinie o Jarczyk Krzysztof Piekarnia

Ssss

Do tego zus jest zaległy a chleb okropny

Helga

Z innej beczki.... Ta piekarnia to porażka jakich mało. Będąc o 6 rano w piekarni , nie kupisz rogala, bułki...pan tiwierdzi , że tyle jej dali. A muchy na suficie to już przesada do potęgi!!!!!

Nikt

Najgorszy pracodawca to mało powiedziane. Wypłaty są wydawane na 2 raty. Dziewczyny pracujące jako ekspedientki otrzymują tylko cześć wynagrodzenia za chorobowe czy urlop. A jeśli chodzi o godziny pracy to już całkowicie mieszają człowiekowi życie. Zamiast rozpisać godziny pracy na cały miesiąc to pracownice dowiadują się w każdy piątek o której i na jakim sklepie pracują. Jest to uciążliwe, gdyż nie każdy ma dostęp do samochodu. Dziewczyny nie posiadają umów. O przedłużenie umowy jedna z ekspedientek musiała czekać kilka miesięcy. Dla mnie totalna porażka a nie pracodawca.

Szukasz pracy?

nnnaa

jest najgorszym pracodawca jakiego znalam!!!

Zostaw opinię o Jarczyk Krzysztof Piekarnia - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarczyk Krzysztof Piekarnia