Dynaryński Kazimierz Zakład Piekarsko-Cukierniczy

Pobiedziska

Opinie o Dynaryński Kazimierz Zakład Piekarsko-Cukierniczy

AST

Praca jak to praca w tej branży...Ludzie tam pracujący bardzo fajna w miarę zgrana ekipa,ale bywają też wyjątki z którymi nie da się chwilami wytrzymać(jak wszedzie)...Szef bardzo normalny ludzki człowiek,umiejacy pozartowac z pewnym zachowanym dystansem.Wyplata zawsze na czas i co najważniejsze nie dawana z łaski(adekwatna do wykonanej pracy)...Jak trzeba i się należy to i na "dywanik" potrafi wezwać....Szefowa przemiła za zwyczaj uśmiechnięta kobietka przywiązujaca uwagę na porządek w pracy...W każdej chwili można iść do szefostwa normalnie porozmawiać i zawsze jest sie wysłuchanym a wszelkie problemy,klopoty i niedogodności są rozwiązane w sposób bardzo dyskretny...Kierownicy,dwóch braci jeden bardziej na luzie ale za to tez bardziej zwracajacy uwagę na szczegóły,detale wykonywanej pracy i nie tylko.Jak ktoś mu podpadnie albo cos zje.....to uuu....prze.....Drugi tez ok ale bardziej służbową rozmowę prowadzi ma chyba wiecej cierpliwości i spokoju.Ogólnie da się dogadać...Biorąc pod uwagę całokształt pracy w tym zakładzie to polecam.Przedewszystkim pracownik jest traktowany jak człowiek i ma się do niego normalne ludzkie podejscie,a nie jak tanią siłę roboczą...W dzisiejszych czasach az sie nie wieży ze tak moze być,ale oby wiecej takich pracodawców na rynku pracy.....POLECAM

Zostaw opinię o Dynaryński Kazimierz Zakład Piekarsko-Cukierniczy - Pobiedziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dynaryński Kazimierz Zakład Piekarsko-Cukierniczy