Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska

Legionowo

Opinie o Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska

Jacek

A jak jest w innych działach ? nie chodzi mi o prace fizyczną tylko w biurze? jak z wypłatą ?atmosferą?

Beznicku

Tak jak wspomniałem, prawda jest NIEWYGODNA!!! Prawda???

Beznicku

(usunięte przez administratora) Chciałbym wszystkich przestrzec: to wcale nie dlatego, że używałem brzydkich wyrazów! Po prostu napisałem prawdę, prawda boli i jest niewygodna(usunięte przez administratora)... Nic dodać nic ująć.

Beznicku

cd... jak utrzymać rodzinę?(usunięte przez administratora)

Brznicku

Bardzo duża rotacja pracowników fizycznych pracujących na hali. Jedni przychodzą, jeszcze inni szybko odchodzą. Pracownicy pracujący na umowę zlecenie nie mają napisane w tej umowie kiedy dostaną pieniądze za przepracowany miesiąc (w umowie nie ma jasno określonej daty!). To oczywiście rodzi wiele nieporozumień i niejasności. Ludzie są zdezorientowani i często wściekli. Niektórzy niby się buntują i zapowiadają, że jeśli nie dostaną pieniędzy na czas nie przyjdą do pracy. Mimo wszystko przychodzą... Wypłata jednego miesiąca jest powiedzmy 10-tego, innego miesiąca... no cóż nie wiadomo może będzie 20 czy 21-go? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska