Wojcieszków

Opinie o Osaka S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Paweł Osiński Małgorzata Osińska

gienio

jasio
@gienio 25.02.2013 16:07
nie warto tam pracować w firmie tej traktuje się ludzi jak śmieci jak są już nie potrzebni to wywala się ich bez podania powodu...

Chyba tylko nierobów i pijaków.

Zostaw opinię o Osaka S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Paweł Osiński Małgorzata Osińska - Wojcieszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osaka S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Paweł Osiński Małgorzata Osińska