Opinie o Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. w Białystok

Zdegustowany

Proszę zrobić coś w sprawie sprzedawczyni ( grubej, czarnej )z ul. Kruczej w Wasilkowie. W jednej foliowej rękawiczce nakłada pieczywo I wydaje pieniądze !

Już nie klient
@Zdegustowany

Potwierdzam,dodam że mojemu dziecku w poniedziałek wepchneła,bo nie sprzedała stare,twarde słodkie bułki z piątku.Taki asortyment powinien być przeceniony skoro firma nie zatwierdza zwrotów? Kultura osobista tej pani poniżej żenady na zwróconą uwagę

Magda

Dzień dobry. Czy obecnie poszukujecie osób do pracy na stanowisko ekspedientka?

@Żukowski

Witam, nie wiem czy już trochę nie za późno ale gdzie można mieć wgląd do oferty pracy? chciałabym na spokojnie najpierw przeczytać sobie warunki jakie mogą być oferowane. Czy oferta widnieje jeszcze w sieci? Widziałam tylko dawniejsze ze strony urzędu

Czyli nie można tu robić zwrotów? Niby mniej obowiązków w takim razie skoro się ich nie obsługuje. U mnie w sklepie akurat zależało to od produktu. A jak z manko macie tak w ogóle? często się zdarza? I czy możecie atmosferę opisać? planuje się przenieść i zastanawiam się czy by nie tutaj?

Zdegustowany

Już nie klient Nowy wpis
@Zdegustowany

Witajcie, dacie mi znać, gdzie są jakieś oferty? Jeszcze jakiś czas temu wystąpiło zwiększone zainteresowanie pracą i zastanawiam się z czego ono wynika? Podobnie jak jednej osobie z innego wątku nie odszukało mi bieżących ogłoszeń. Pojawiła się też wzmianka o korzystaniu z wysłanych CV na zapas. Co powinno się na nim znaleźć, żeby mieć większe szanse na pracę? Macie jakieś porady?

MagdaA Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o informację czy nadal potrzebują państwo do pracy na stanowisku sprzedawca. Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Magda

Dzień dobry. Czy obecnie poszukujecie osób do pracy na stanowisko ekspedientka?

@Magda

Witam. Tak. Rozpoczęliśmy poszukiwanie najlepszych kandydatek. Zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Stawowej 11, najlepiej w godzinach 7-13 od strony Spedycji. Prosimy ze sobą wziąć CV, a na miejscu przeprowadzona zostanie krótka rozmowa wstępna.

@Pracodawca
@Żukowski

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy szukają Państwo do pracy na stanowisku ekspedientka? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Magda.

@@Pracodawca

Witam. Tak - szukamy ekspedientek Zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Stawowej 11, najlepiej w godzinach 7-13 od strony Spedycji. Pozdrawiam.

@Żukowski

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.? Dodali nowe ogłoszenia 29 listopada na Pracuj.pl.

Maria

Dzień dobry. Czy nadal poszukują państwo pracowników na stanowisko ekspedientka ?

Jak często w Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Katarzyna

Była opinia o tym, że aktualnie jest przeprowadzany okres próbny i nabory będą jeśli ktoś się nie sprawdzi. Ja chyba ogłoszeń nie zauważyłam. Wiecie na ten temat coś więcej? Opiszecie przebieg z okresu próbnego? jak wdrożenie teraz może wyglądać i kiedy można spodziewać się poszerzania zespołu?

@Katarzyna

Pani Katarzyno nie zawsze nabory są ogłaszane i korzystamy czasem z zebranych wcześniej CV. Okres próbny na stanowisko ekspedientki jest zawsze związany z zapoznaniem sie z ogólnymi zasadami pracy w sklepie i systemem komputerowym. Okres próbny przewiduje aby pokazać jakie działania wykonuje ekspedientka przed otwarciem sklepu a jakie podczas zamykania sklepu. Nie planujemy w najbliższym miesiącu wznawiać rekrutacji. Czasem jednak życie potrafi zaskakiwać.

Sandra

Witam czy rekrutacja na sprzedawcę w piekarni Okruszek została już zakończona? Czy nadal poszukujecie sprzedawców? Pozdrawiam

@Sandra

Witam. Rekrutacja tymczasowo zamknięta. Niemniej jednak prosimy o pozostawienie w siedzibie piekarni CV, wtedy kontakt będzie ułatwiony w przypadku pojawienia się wolnego stanowiska.

Sandra
@Żukowski

Witam, składałam u Państwa w zeszłym tygodniu CV w biurze i dlatego chciałam się dowiedzieć czy jeszcze trwa rekrutacja czy nie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Sandra

Zatrudnione Panie są na okresie tymczasowym (próbnym). Nabór zostanie wznowiony jeżeli nie dojdzie do trwałego związania się umową, a wtedy wykorzystamy zebrane wcześniej CV.

EWA

Witam, czy obecnie poszukują Państwo sprzedawcy do sklepu Okruszek?

@EWA

Zapraszamy z CV do naszej siedziby głównej w godzinach 10-13, która znajduje się przy ulicy Stawowej 11 w Białymstoku.

Agata

Jakiś czas temu była informacja w komentarzu, że szukają piekarza na umowie o pracę. Czy to nadal aktualne? Bo mąż szuka pracy w rejonie i pomyślałam, że tutaj coś się może znaleźć. Jak płacą?

@Agata

Proszę o przesłanie CV na adres spedycja@okruszek.info.pl. Lub kontakt telefoniczny 85 732 90 68

Jarek

Dzień dobry czy poszukują Państwo pracowników kierowców?

Piekarnia cukiernia okruszel

Bohaterów getat piekarnia okruszek bardzo nie miła obsługa blodynia opryskliwa miałam 100zl to ja nie wydam co pani tu przychodzi rozmoeniać (usunięte przez administratora) po prostu jak taka osoba może pracować szok nie polecam !!!!!!

@Piekarnia cukiernia okruszel

Choć trochę znaków interpunkcyjnych używaj - wykrzykniki to za mało. Do chaotycznej opinii chciałbym dodać odpowiedź, iż we wszystkich sklepach firmowych można bez problemu płacić kartą. Po za tym Pani prowadząc kwiaciarnie po sąsiedzku powinna mieć drobne (utarg) z poprzedniego dnia w mniejszy nominałach niż 100zł banknoty.

Żuk

Proszę jedynie o niekorzystanie z wysokich nominałów o 7 rano. Po za tym zawsze jest Pani u nas mile widziana choć sklep jest monitorowany i Pani złość oraz słowa mogłyby obrazić wielu ludzi. Pozdrawiam.

Aga aga
@Żuk

Będę o mijaćwiczeniach z daleka taką piekarnie i taką obsługę nie polecam nikomu

Aga aga
@Żuk

Będę omijać z daleka taką piekarnie porzal się Boże i obsługę nie miłą nie polecam

@Aga aga

Przykro jest z powodu Pani niezadowolenia ale uważam że ekspedientka w tym przypadku zachowała się poprawnie. Prowadząc kwiaciarnie obok trudno jest kogoś omijać z daleka wiec proponuje troszkę ochłonąć i zapraszam na świeże wypieki prosto z pieca.

Stała klientka
@Piekarnia cukiernia okruszel

Jestem zdziwiona tak zła opinią ponieważ jestem stałą klientką tego sklepu i nigdy nie spotkałam się że złym traktowaniem.Jedna z ekspedientek pracowała kiedyś na Waryńskiego i też była miła,potrafiła zaproponować świetny towar????????

Klientka

Witam kupowałam pieczywo w okruszku w Choroszczy chce powiedzieć że panie które tam pracują są niegrzeczne i chamskie do klientów tak jakby ten sklepik był ich własnością pieczywo dobre mają ale klientów nie szanuja

rzegockia@gmail.com
@Klientka

Ja kupowałem i jest ok. Szybko i bardzo profesjonalnie. Polecam. Bardzo miła obsługa.

Aga
@Klientka

Witam. Jeszcze nikt taki się nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Uważam, że panie w Choroszczy w Okruszku są bardzo miłe i przesympatyczne. Zawsze uśmiechnięte, zawsze zagadają i doradzaą. Jeżeli pani się coś nie podobało, czemu pani im nie zwróciła uwagi. Pewnie, lepiej teraz oczerniać w necie.

@Klientka

Też robię tam zakupy i zawsze lubię jak panie rozmawiają czy ze mną czy z innymi ludźmi. Są przy tym miłe i sympatyczne.

Leszek M.

A skąd ty je wzięła ? Podobno ich nie robią ze dwa miesiące hehe

klientka
@Klientka

W Choroszczy? To proszę odwiedzić punkt przy PSS SPOŁEM na Słonimskiej i (usunięte przez administratora), która sobie wychodzi na zakupy albo Żabki ("bo jest głodna, prawo do przerwy, no przecież nikogo nie było"), albo do Rossmanna (może dalej jest głodna?), a sklep .... zamknięty. Rozumiem, że córeczka szefowej może pewnie wszystko (nawet obcesowo rozmawiać z klientem), ale kto w normalnej pracy opuszcza miejsce pracy i idzie na ploty do Żabki lub większe zakupy do Rossmanna? Rozumiem, że można dla klienta źle resztę wydać i oszukać na ponad 4 zł, co nie? Bo najważniejsze, że nikogo nie było i sobie wyszłam.

klient
@klientka

To prawda, jak jest ta młoda gówniara to bardzo często jest zamknięte w ciągu dnia. Nie wiedziałem, że w czasie pracy można sobie wyjść i zakupy zrobić.

Witam, szukam pracy dla mamy . Czy są jakieś oferty pracy jako sprzedawca w Okruszku ?

@Kasia

Na dzień dzisiejszy zatrudnimy piekarza na pełen etat na umowę o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w naszej siedzibie przy ul. Stawowej 11 w Białymstoku. Powodzenia.

@Kasia

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: spedycja@okruszek.info.pl

Jerzy

Kupiłem kanapki w okruszku, ohyda nie polecam, były z włosami, coś obrzydliwego.

Leszek M.
@Jerzy

A skąd ty je wzięła ? Podobno ich nie robią ze dwa miesiące hehe

Halina
@Jerzy

Zareklamowałeś, oddałeś do sklepu czy zjadłeś? :D

Halina
@Leszek M.

Może to wcale nie były kanapki, ciekawa sprawa! :D

Klient Wysockiego

Bardzo fajny sklep, panie mile pomocne zawsze pogadają pośmieją się. oprócz jednej starszej blondynki która wiecznie ma jakiś problem, codziennie obrażona nie miła komentuje pod nosem, jak widzę ta panią to odechciewa się robić zakupy

@Klient Wysockiego

Witam, "starsza blondynka" to mało precyzyjne określenie mimo że znam osoby tam pracujące to nie wiem o kogo dokładnie chodzi. Proszę też aby "klient" miał świadomość że każdy z nas żyje ze swoimi problemami i trudnościami a nie każdy umie smutek trzymać zamknięty głęboko w sercu. Daj szanse przy następnej wizycie Pani blondynce bo czasem pozory mogą mylić. Miłego dnia życzę.

Blondynka
@Klient Wysockiego

Czy mógłby klient z Wysockiego, bliżej sprecyzować która to jest starsza blondynka. Według wyszukiwarki google określenie starsza używa się po 60, na Wysockiego, nie ma w tym wieku pań, pozdrawiamy

Misiek

Bardzo nie lubię jawnie krytykować ludzi, szczególnie pracowników, ale chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie zachowania i sposobu obsługi w dwóch Waszych punktach : Leszczynowa oraz Wysockiego. O ile na Leszczynowej WSZYSTKIE PANIE ZAWSZE są bardzo miłe (wręcz przemiłe, przeuprzejme), chętnie zagadają lub podtrzymają jakikolwiek temat, zaproszą ponownie, nigdy nie są zmęczone, zniechęcone, to na Wysockiego od samego początku, od czasu otworzenia punktu zachowanie oraz sposób obsługi pozostawia bardzo dużo do życzenia. Na początku nawet była taka sytuacja, że dwie panie były tak bardzo zajęte omawianiem swoich spraw, problemów, że czekałem dobre kilka minut, żeby w ogóle zauważyły moją obecność. Po czym bez słowa jedna z nich spojrzała na mnie "spode łba", jakby chciała zapytać po PRL'owsku "czego ?", jak bym jej strasznie przeszkadzał w dyskusji, po czym powróciła wzrokiem i świadomością do koleżanki. Po odczekaniu kolejnych 2 - 3 minut (byłem jedynym klientem) spytałem z uśmiechem na ustach, czy może mam przestać im przeszkadzać i pójść przejść się po Carrefour'ze i zajrzeć później - na to usłyszałem odpowiedź bez nuty jakiegokolwiek zaangażowania w stylu "Nie, no słucham, co trzeba". Dalszy ciąg rozmowy był podobny i w końcu udało mi się kupić, to co chciałem. Innym razem jedna ze sprzedawczyń była całkowicie zajęta, pochłonięta, zaaferowana jakimś znajomym, przystojnym chłopakiem, że poza nim świata (i klientów) nie widziała. Od kilku miesięcy jestem zmuszony częściej robić tam zakupy i nie jest wcale o wiele lepiej - klientów jest co prawda o wiele więcej, ale poziom obsługi wcale się nie zmienił - rzadko kiedy słyszę "co podać", "proszę", "dziękuję", "dzień dobry", "do widzenia", że o "zapraszamy ponownie" nie wspomnę. Panie ZAWSZE są jakby zmęczone życiem, naburmuszone, bez nawet cienia uśmiechu, bez jakichkolwiek chęci do pracy. Gdyby nie oddział na Leszczynowej (i inne sieci), to bym pomyślał, że tak już jest, ale porównując obydwa punkty widzę, że wcale nie musi i jednak jak się chce (lub zostało się odpowiednio przeszkolonym), to da się wykrzesać z siebie chociaż odrobinę energii i dobrych chęci. Wszystko to jest podczas obsługi klienta bardzo, niezmiernie ważne, bo konkurencja jest ogromna i piekarni, cukierni jest w Białymstoku cała masa i wcale nie muszę kupować u konkretnego producenta, w konkretnym punkcie, a o klienta dzisiaj trzeba dbać, bo będzie wracał, tym bardziej, że miłe zachowanie, uśmiech, zagadnięcie przecież nic nie kosztuje, a przywiązuje do marki i konkretnych ludzi.

Gapa
@Misiek

Popieram! Obsługa na Wysockiego niestety do najmilszych nie należy... Nawet pół chleba nie można kupić. W innych punktach nie ma takiego problemu.

Ania ania

Wczoraj robułamek zakupy w piekarni na getta bardzo nie miła obsługa prnie blondyna z wielką łaską obsługiwała mnie parskając coś pod nosem więcej tam nie będę robiła zakupów nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.?

Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stawowa 11
    15-556 Białystok
  • NIP: 9661871802 REGON: 200104130 KRS: 0000263563

Piekarnia Cukiernia Okruszek G. i M. Mironowicz sp.j.