Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga w Jastrzębie-Zdrój

Czy poziom wynagrodzeń w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 3 września.

Roman Nowy wpis

Jest bardzo dobra

Renata Nowy wpis

Jeszcze parę miesięcy temu sporo osób dość mocno krytykowało całą piekarnię. Od jakiegoś czasu widzę, że jest cisza dlatego ciekawa jestem czy coś może się tu zmieniło? Zatrudnili może w ostatnim czasie kogoś nowego lub jakieś procesy zostały tu poprawione? Da ktoś znać?

i...i Nowy wpis

Dwa dni temu do stokrotki przywiózł kierowca stary chleb ..tak to daleko nie zajedziecie ..

Firma Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA-MAGAZYNIER. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

To już nawet nie można nazwać piekarnia.Dziadowina jak nie wiem.Ale w mieście już wszystkie te zakłady są pod psem.Moze to nawet jest bardziej spowodowane tym, że nie ma kto nawet w tych piekarniach pracować.Sami pijący,brudasy i nie Roby.

Renata

Ogólnie faktyczne macie teraz jakiś deficyt w pracownikach czy po prostu tak tylko otwarcie sobie narzekasz?

Jaki

Większego dziadostwa nie widziałem.Szef gbór jakiego w żadnym zakładzie nie spotkałem po 35 latach pracy Omijać z daleka

Piekarza

A pracowałeś tam

Jaki
@Piekarza

Pracowałem.I to długo:)

Były piekarz
@Jaki

Ja tez tam pracowałem ty chyba masz na imię czes całego nie będę pisał

Damian
@Jaki

Wszyscy zarzucacie szefowi gburowatość i odradzacie pracę u niego. Może są jednak jakieś plusy pracy tutaj? Czy nie ma żadnych?

Justyna

Chleb dworski ważny do 31.07.21 już 29 spleśniały.

Messi

Nie polecam piekarni Maxim z tego powodu jako praktykant tam pracuję . Szef zamiast mnie na autobus wypuścić o 21 to karze mi siedzie. Do 23 a na umowie mam że do 21 ale sam fakt zamiast dać na taxowke czy cos to on ma to głęboko gdzieś. Przez pierwsze 3miesiacze wogule mi nie wypłaciła wypłaty a jak teraz wypłaca to zaledwie 200zl za takie pieniądze to szczerze na złomie więcej dostanie każdy a na umowie jest napisane że więcej powinnam dostawać dziękuję za uwagę

Edyta
@Messi

@Messi dobrze abyś takie sprawy wyjaśniała na bieżąco. Szkoda, że takie sytuacje mają miejsce, ale najważniejsze aby z góry konkretnie określić warunki umowy. Również kwestia wypłat musi być uregulowana, więc może tutaj również pomoże rozmowa, dlaczego dostałaś tyle, a nie tyle. Powiedz, jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Matka
@Messi

Też nie polecam syn pracował za darmo, też nie wypuszczal go na ostatni autobus , oczywiście ja tak tego nie zostawię,odda kasę co do grosza, ludzie uciekajcie z tamtąd .. zbierzmy się kto został pokrzywdzony niech odpowie za swoje czyny ,nie milczmy ,o takich ludziach trzeba mówić głośno .

Robert

Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy w firmie. Jakiś powód macie żeby nie pisać?

Piekarnia
@Robert

Omijaj kolego z daleka

@Piekarnia

zgadzam się z tobą sam z zawodu jestem piekarzem i cukiernikiem byłem tylko na zastępstwie a nawet mi nie zapłacił. a byłe na zastępstwie w piekarni lipowa na dwa dni za znajomego i właścicielka mi zapłaciła mna trzeci dzień podjechałem po pieniądze i dostałem je do rąk własnych tą piekarnię polecam

komandos199229

a do tego płaci na raty a ma ogromny dom w bziu nawet wiem gdzie auta ma w leeasengu i w (usunięte przez administratora) ma mało cały szef mariusz.k to jedna wielka pomyłka jak cała piekarnia i cukiernia

Piekarz

Kolejny zakład w mieście,w którym bym nie postawił nogi,chociaż bym miał zmienić zawód i iść do Czech na linie????Szef gbór. O nie żyjącym ojcu do dziś ludzie wypowiadają się bardzo źle. Zgroza????

@Piekarz

masz świętą rację cały szef to pajac właśnie zwolnił moją mamę a ciekawe czy wie jak piekarze (usunięte przez administratora) w szatni i nic z tym nie robi ma to w dupieja jego miejscu zapadł bym się pod ziemię

Dawid

@ali gdzie się spotkałeś z takim ogłoszeniem?

ali

Ogloszenie praca kierowca zarobek od 3.5 tys Praca od 4- 11 .a naprawde Praca od 24.00 do okolo 8-9 Produkcja zaladunek plus Rozwożenie Pieczywa a jak sie okazuje zarobek 2.5 tys na reke .mam tylko pytanie po co takie ogloszenie w ofertach Pracy

Wiktor

Czy dużo zabezpieczeń pod kontem koronawirusa wprowadziła firma?

Hanna

Nie piszecie za bardzo nic tu ostatnio o pracy w Maximie... Czym spowodowane jest Wasze milczenie? Może jednak któryś z pracowników pokusi się o to, aby napisać jak mu się pracuje w tym miejscu i czy jest zadowolony z wyboru pracodawcy?

@Hanna

Fajnie sie pracuje miłe towarzyst w pracy. I jestem bardzo zadowolony pozdrawiam

Alicja

Czy trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie w tej branży?

Ini2
@Alicja

Jakie dowiadcze w tej branzy ? No co ty gadasz

Fb
@Ini2

Trzeba miec

@Ini2

Trzeba umiec piec chlep bułki itp i trzeba miec doświadczenie. Pozdrawiam

Bodzio

Chleb w miarę,,,,, ale bułki o zgrozo z dołu przypalone, wyglądaja jakby czołg po nich przejechał.

Anonimowy

Bardzo niemiła obsługa w sklepie

GG

Wyroby Państwa zakładu to geniusz. Do niedawna myślałem, że tylko moja babcia umiała robić takie ptysie. Mistrzostwo cukiernictwa. Florentynki również Magia. Dzięki bardzo

łukasz

były pracownik - 2013-03-13 19:15:27 Firma to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku dla pracowników ze strony szefa pracownicy robia bez umowy o prace itp nie wypłacane nadgodziny ludzie pracuja tam jak murzyny za najniższą krajową nie polecam tej firmy i dobrze by b yło jka by przyjrzał sie tym PIPFirma to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku dla pracowników ze strony szefa pracownicy robia bez umowy o prace itp nie wypłacane nadgodziny ludzie pracuja tam jak murzyny za najniższą krajową nie polecam tej firmy i dobrze by było jak by przyjrzał sie tym PIP i sanepid pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga?

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Maxim Mariusz Kułaga
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Krokusów 18
    44-335 Jastrzębie-Zdrój