Maxim Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Maxim Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

łukasz

były pracownik - 2013-03-13 19:15:27 Firma to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku dla pracowników ze strony szefa pracownicy robia bez umowy o prace itp nie wypłacane nadgodziny ludzie pracuja tam jak murzyny za najniższą krajową nie polecam tej firmy i dobrze by b yło jka by przyjrzał sie tym PIPFirma to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku dla pracowników ze strony szefa pracownicy robia bez umowy o prace itp nie wypłacane nadgodziny ludzie pracuja tam jak murzyny za najniższą krajową nie polecam tej firmy i dobrze by było jak by przyjrzał sie tym PIP i sanepid pozdrawiam

były pracownik

Zostaw opinię o Maxim Zakład Piekarniczo-Cukierniczy - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxim Zakład Piekarniczo-Cukierniczy