Opinie o Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer w Choczewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer w Choczewo

Czy urlop w Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer jest płatny 100%?

Marta Nowy wpis

Zauważyłam, że wypowiadają się tu klienci tej piekarni, a nie pracownicy. Fajnie by jednak było, jakby znalazła się tu jakaś osoba, która jest w niej zatrudniona i opowiedziała nam, jak się pracuje. Czy jak ktoś jest szczególnie zaangażowany w swoje obowiązki, może z czasem liczyć na premie uznaniowe?

Xcc Nowy wpis
@Marta

Bo pracownicy droga Marto boją się wiesz dokładnie jak Mateusz i Szefową się pastwili nad tobą wiecznie robili co pod górkę na złość Mateusz to synalek mamusi i wiesz jak było na cukierni gnebili Cię do buku więc wszyscy cicho siedzą bo jak ktoś się odważy coś nie tak w ich stronę to koniec wież jak miałaś babki dobrze zrobione w stara włożyła stare i miała był do cb ze zla polewa a to był 12 starych babek jak tak można a żeby szef wydzieral pysk na cb na tym im zależało

Xcc Nowy wpis

Pracownicy są tu traktowani jak najgorsze zło praca i w dodatku zapiepsz od samej 7 rano biegasz jak wariat a spróbuj stanąć to stary czacznie się wydzierac straszne zeczy nie polecam tego zakładu

Madzia

Super chlebek powrót do PRL nawet ma karteczkę ????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Izolda

Jeśli klienci mają jakieś uwagi dla firmy to z pewnością nie powinni zamieszczać ich na forum pracowniczym.

Ilona

Okropny chleb. Ostatnio nawet znalazłam jakieś robaki w chlebie. . . Obrzydliwy.... jak można to sprzedawać

tadeo

Panie Mateusz czy dałby mi Pan receptę jak posmarować Pański chleb upieczony na wekend majowy i to upieczony na zakwasie jak Pan się chwali, Na dodatek chleb Pański waży 470 g a nie 500 jak Pan podaje i nie dotyczy to tylko chleba oliwskiego ale również tych droższych po 5 zł Z uwagi że nie posiada Pan swojej strony nie mogę wysłać Panu zdjęcia na którym widać jak wchodzi dłoń damska w kromkę chleba Pozdrawiam

Piekasz

Przemiła szefowa doceniają pracowników Lubię atmosferę w Mateusz Piekarnia Bogumiła Langer za: Wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer - Choczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piekarnia Mateusz SC Bogumiła Józef Langer Bogumiła Langer