Opinie o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski w Sosnowiec

Klient

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na niedawne działania podejmowane przez nowego Pana menadżera. Jestem głęboko zaniepokojony decyzją nowego menadżera dotyczące usunięcia puszek, w których były zbierane pieniądze zbierane na pomoc dla chorych dzieci. Takie decyzje nie tylko szkodzą Państwu jako firmie, ale także wpływają na morale pracowników. Jakże trzeba być niedobrym człowiekiem, by posunąć się do takich decyzji. Rozumiem, że nowy menadżer chce się wykazać, ale w taki sposób? Pozostawię to wszystkim do oceny. WSTYD!

Była_pracownica_1

Nie miła atmosfera na stanowisku pracy . Ludziom nie pasuje tępo wykonywania pracy , co gorsza każą przyspieszyć wiedząc ze dana osoba nie potrafi szybciej . Dane wynagrodzenie jest śmieszne ! Jest nie czysto na danych stanowiskach , nie są przestrzegane zasady BHP. Myszy ! Owady ! Nie mili ludzie i tyle w temacie ;)

Kasandra
@Żbik

Skoro nie da się doprosić o naprawę sprzętu, to w jaki sposób pracownicy radzą sobie bez niego? Muszą na własną rękę kombinować i załatwiać jakieś zapasowe narzędzia pracy? Co tydzień pracuje się po 6 dni? Nie ma nigdy wolnej soboty? To po ile godzin dziennie jest się w pracy? Właśnie szukam zatrudnienia jako Cukiernik...

Obecny pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, ciągły wyzysk i dokładanie pracy. Stawka - najniższa krajowa bez jakiekolwiek premii!!! Na święta Nie grosza, ani ciasta, ani pół pączka !!! To jest tragedia jak się traktuje ludzi. Nie wiem jak Katowice ale w Sosnowcu jest dramat ... Niech wypowie się jakiś pracownik z Katowic jak to u nich wygląda ...

@Wiola

Czy to sugestia, że jeśli o premii mowa, to w miarę łatwo wychodzi przekonanie kogoś, że się zasłużyło? za co zazwyczaj wpada i w jakich ewentualnych wysokościach?

Jest ktoś nowy kto zarządza zespołem? tak rozumiem z tej ostatniej wypowiedzi we wpisach. Pojawiła się wzmianka o wpływie na morale pracowników. Możecie opisać je z własnej perspektywy? Zaszły jakieś większe zmiany?

Klient Nowy wpis

Nie patrzą na to jak pracujesz? Jest tak czy nie? Zastanawiam się czy te odejścia, o których pisano występują w głównej mierze ze strony Pracodawcy a nie Pracownika? Co należy zatem do tych wcześniej wspomnianych upodobań? Ogólnie jeśli chodzi o samą robotę to robi się tu jak w każdej piekarni?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecują cuda wianki, gruszki na wierzbie a w praktyce wyrzucają za nic. Przemiał ogromny co chwilę ktoś przychodzi i odchodzi bądź zostaje zwolniony. Nie patrzą na to jak pracujesz, czy chcesz pracować , tylko wybierają na podstawie upodobań.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Xxx

Czeladź Nowopogonska super eksedeientki,procz jednej.Pani statsza jest ,bardzo wyniosła ,niespieszy sie w obsludze i sprzedaje ciasta state jako swierze.Jak zwróciłam uwage Pani była bardzo nie uprzejma

Cesarz
@Była_pracownica_1

Więc firma się pozbyła najwiekszego insekta ????

Aleksandra
@Cesarz

Czemu tak piszesz? Ty też w tej firmie pracujesz lub pracowałeś? Co sam możesz napisać o atmosferze tutaj? Zgadzasz się z tym co wyżej napisane?

@Była_pracownica_1

Czyli widząc, że ktoś nie daje rady nie rezygnują od razu ze współpracy tylko dają jakąś szansę? Czemu nie szkolą przy tym, ktoś pytał o lepsze przyuczenie jak nie umiał lepiej robić?

Żbik
@Urszula

Dopóki żył szef firmy było jako tako. Bez kokosów, ale firma działała i decyzję szefa były zrozumiałe. Teraz to często żadnego z synów szefa nie uświadczysz przez kilka tygodni, a doprosić się o naprawę sprzętu nie możesz. Atmosfera nie ta, daleko do pracy a i pieniądze nie te. Nie warto rypac 6 dni na tydzień za ciut więcej niż minimalna.

Kasandra
@Żbik

Niedoceniony

Do ludzi którzy chcą pracować w tej firmie jako cukiernik lub piekarz- im bardziej się starasz i chcesz dobrze tym gorzej jesteś traktowany, premie dostają tylko ci co chodzą do biura nadawać na innych i udają że dużo robią. Co za tym idzie- brak obiektywności ze strony pracodawcy.

Żerniki
@Niedoceniony

No niestety prawda. Szefostwo żyje plotkami i wybiera na brygadzistów osoby, które są podatne na różne podszepty.

Co jaki czas w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski można ubiegać się o podwyżkę?

Obecny pracownik

Aleksandra
@Obecny pracownik

Czemu nie ma żadnych premii? Ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem? Co na to odpowiadało?

Wiola
@Obecny pracownik

Ja pracuję w Katowicach i powiem szczerze że dobrze mi się pracuje - nie mogę narzekać. Jeśli któraś z nas potrzebuje dzień wolny to zawsze jest jakieś zastępstwo. Nikt nie robi sobie pod górkę, traktujemy się z szacunkiem, z szefostwem mamy tez dobry kontakt :)

Wiola
@Aleksandra

Właśnie to jest najzabawniejsze... W internecie wysmarować kogoś anonimowo i być zadowolonym. Koleżanko z Sosnowca, moze ustosunkujesz się do pytania? Dam sobie głowę uciąć, że nawet nie rozmawiałaś z nikim na temat premii...

@Wiola

emerytka

w dniu 10.XI.22 na ul.Kościelnej w Sosnowcu kupiłam słownie 1 rogal pięknie nazwany świętomarcińskim - za całe 11 zł po zważeniu i właśnie w te chwili próbuję go jeść i co zwinięty niby kawałek ciasta półfrancuskiego o smaku zapachu olejków chemicznych typu pomarańcz i wanilia a środku co maku OOO ani czarnego ani białego, i posmarowany"Lukrem", tak samo nabrałam się babką maślaną myślałam ,że to przypadek ale okazuje się ,że nie.Tak traci się klientów tylko szkoda tych dzieci ze szkoły kupujących te gnioty.

Zostałam zwolniona bez podstawie ponieważ stanęłam za reszta dziewczyn i powiedziałam głośno że to co się dzieje na stanowisku i co wyprawia Pani nowo zatrudniona to (usunięte przez administratora) i nikt z nią nie chce pracować i reszta dziewczyn to potwierdziła. Ale chyba cos łączyło panią z szefem albo znajomość albo jakiś układ bo poleciałam z pracy za to co powiedziałam, Pani została w pracy nawet awans dostała, po za tym praca bez dnia wolnego oprócz niedziel i jeszcze pretensje że ktoś ma dzień wolny i chcieli by robić nadgodziny za darmo.oczywiscie nie zostawię tak tego i sprawa zostanie zgłoszona

Urszula

Czekaj, Ty stanęłaś za nimi a one ostatecznie Cię nie poparły i zostałaś na lodzie? Bo to trochę tak wygląda niestety w całej tej sytuacji, nikt w trakcie już głosu nie zabrał?

@Urszula

Dziewczyny powiedziały że nikt nikogo nie nastawił,że stawałam w obronie własnej ale mało kogo z góry to obchodziło nawet nasze skargi na tą jedną pracownice

Stała klientka

Witam. Z tego co się orientuje to wiem jaka pani została zwolniona. Kobieta była zwykłym pracownikiem a zachowywała się jak kierowniczka. Nie zwracała uwagi kto stoi w kolejce a jej zachowanie nie było przyzwoite ( nie myślała nad tym co mówi ). W czasie jej pracy było widać duży problem z porozumieniem się między pracownikami, ale ostatnimi dniami pracownice widać ze się dogadują i wszystkie są zawsze uśmiechnięte i miłe dla klienta. Ta osobowa prawdopodobnie źle znosi porażkę .

Zadowolony klient

Jestem klientem od samego otwarcia lokalu. Często obserwowałem Panie na sklepie. PAni, która została zwolniona wprowadzała bardzo toksyczna atmosferę na sklepie, ciągle krzyczała, pretensje miała o wszystko, non stop wychodziła na zewnątrz i gadała przez tel (nawet raz słyszałem rozmowę jak skarżyła na koleżanki z pracy), niektóre z Pan było widać, że są zastraszane przez nią. Widac, ze chciala miec wladze nad wsxystkim i wszystkimi.Teraz po zwolnieniu tej Pani na sklepie jest całkiem inna atmosfera, Panie które tam pracują są uśmiechnięte, zadowolone z pracy. Znają się na pracy i na produktach, zachęcają do zakupu, zawsze dobrze doradza., porozmawiają, mile słowo powiedzą. Duzy plus dla szefostwa, ze w odpowiednim momencie zereagowali.Poza tym szczerze polecam wyroby piekarni Macius, super świeże kanapki a do kawy ciasto macho..

Klient
@Stała klientka

Chodzę tam co dziennie na zakupy i taka jest przemiana pracowników że szok a Pani kierownik to jakieś kpiny

@Stała klientka

To kierownicy tak się tam zachowują, że nie zwracają uwagi na te rzeczy wymienione przez ciebie? Musiałam zapytać, strasznie mnie to zaciekawiło.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. (usunięte przez administratora) Damian I Marek Nawalkowski?

Urszula

Nawet w postaci jakiś nowych ciekawych przepisów czy czegokolwiek?

Zbyt młoda

W sosnowcu nie można pracować będąc zbyt młodą - inaczej trzeba liczyć się z codziennymi komentarzami na temat tego jak wyglądasz, co jesz, jak żyjesz i niemalże do tego jak często (usunięte przez administratora)... Same stare (usunięte przez administratora)bez perspektyw na życie, nieudacznicy

Starsza pracownica z Kaliskiej
@Zbyt młoda

Osobo., która to piszesz nie możesz oczerniać ludzi bezpodstawnie. To Ty byłaś totalnym leniem i nieudacznikiem i dlatego nie zostałaś zatrudniona na dłużej. Na Kaliskiej pracuje zgrany zespół kobiet i swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. Nie pozwolę obrażać siebie i swoich koleżanek Osobie która nie przepracowała w życiu nawet jednego miesiąca a jej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Mój staż pracy wynosi ponad 30 lat, szanuje ludzi i swoją pracę.

Poolac
@Starsza pracownica z Kaliskiej

Ta młoda z tego co czytam nie mówiła nic o Kaliskiej tylko ogólnie o Sosnowcu, ale widzę uderz w stół a nożyce się odezwą... Dziwne są te pozytywne opinie przeplatane negatywami z konkretnego miejsca (które ciągną się któryś rok) - może to powinno dać szefostwu do myślenia, że coś się dzieje? Pozdrawiam

Bywalec
@Starsza pracownica z Kaliskiej

Praca może i robiona rzetelnie ale ekipa bez świeżości i chęci do pracy... Konkurencyjne piekarnie są bardziej atrakcyjne dla klientów.

randomek
@Starsza pracownica z Kaliskiej

30 lat stażu i gnicie w piekarni za ściepy? (bo wypłatą tego nazwać nie można) Gratuluję kariery...

Szymon
@randomek

Tak się śmiejesz z tej wypłaty to podaj ile się tu zarobi ;)

@Zbyt młoda

Mi została zwrócona uwaga przez panią detektor że się nie podoba kolor włosów i mam zmienić jak najszybciej

Była pracownica

Ludzi są przyjmowani z ulicy ( bez wykształcenia ) próbują nauczyć kogoś danego zawodu pomimo ze nie mieli z nim nigdy styczności . Ponad połowa osób na zakładzie nigdy nie miała styczności z danym wykształceniem !

@Była pracownica

To chyba dobrze właśnie ze dają szanse ludziom się nauczyć zawodu? A nie ze od razu wymagają 20 lat doświadczenia na start.. gdzie się można zgłosić do nich?

@Justyna

Pracownica cukiernń Maciuś w Sosnowcu na ulicy bracimieroszewskich jest be szczelna szczególnie takie dwie panie jedna starsza a druga młodsza nigdy nie będą tam niczego kupować.

@Ewa

Ale co takiego te panie zrobiły? Opiszesz tą sytuację? Powiedziały coś niemiłego, czy co?

Była pracowania
@Justyna

Ale ci ludzie nic nie potrafią nawet ciężko im odpowiedzieć na najprostsze pytania praktykantom ! Kpina

@Była pracowania

Jakie niby pytania? Podasz przykłady, skoro tak się bulwersujesz o to? :(

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Obserwator z boku

Patrząc po Kaliskiej, to na swoje własne ręce.

Była_pracownica_1

Nie , pracownik nie jest wyposażony w żaden sprzęt trzeba przynosić własne nożyki i tego tylu rzeczy

Szukam

Witam. Na drzwiach nadal jest kartka że Państwo w Katowicach na Wrocławskiej nadal szukają pracownika . Czy jest to aktualne ? Jakie warunki trzeba spełnić i oczywiście jaka stawką jest na chwilę obecną ? Czy pracowadawca wypłaca nadgodziny czy każe sobie wybrać ?

ewa

Dzisiaj kupiłam gołabki w sklepie na Kaliskiej. Pakowane są po trzy sztuki, więc nie można kupić jednej sztuki do degustacji. W lisciu rozgotowanej kapusty twardy knot z ryżu z odrobiną masy mięsnej ( ????) Brak soli, pieprzu. jakiejkolwiek przyprawy ! Jak można dopuścić do sprzedawania takiego (usunięte przez administratora) !!!???? Swiadczy to o właścicielach piekarni . Ale w Sosnowcu wszystko możliwe !

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Domi

Na umowę o pracę pracę jest najniższa krajowa zlecenie 13 zł na rękę wychodzi

Szymon
@Domi

Hahah coooo? 13?! I ludzie się na to godzą? :D No chyba że jakieś dodatki wpadają, to zwracam honor ;)

Paula

Witam Nie polecam tej firmy na rozmowie jest co innego w rzeczywistość jest człowiek chce pracować na pełny etat to jeszcze godziny skracają nie dość że przychodzisz wcześniej chcesz dorobić to pełnego etatu wpisujesz się na listę obecności która z łaski menadżer po 2 tygodniach ci przywiezie to jeszcze na koniec miesiąca dowiadujesz się że ci nie zapłacą za te godziny co przychodziło się wcześniej nie polecam tej firmy nikomu.

klient

dzis zakupiłam u państwa bułeczki z jagodami.za 1 szt.płaciłam 3,50. szanujmy sie .w bułkach było "jagód' moze na czubek małej łyzeczki.człowiek jak płaci to też wymaga.wstydził by sie pan.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski?

Cukiernia-Piekarnia Maciuś sp.j. Maciej Damian I Marek Nawalkowski
1.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Piękna 5
    41-219 Sosnowiec