Łysa Góra Pracownia Piekarniczo-Cukiernicza

Kaszów

Opinie o Łysa Góra Pracownia Piekarniczo-Cukiernicza

Boho

Nie polecam, Zespół absolutnie nie jest zgrany, ani ciasta ani pieczywo z jakością nic nie ma wspólnego, robicie z byle czego byle najtaniej. Syf jakich mało.

były pracownik

Nie polecam! Zarobić można, owszem, ale tyrasz po 16 godzin. Zero szacunku ze strony szefa i zespołu. Jedzenie najgorszej jakości. Nie ważne czy spadnie na ziemie, i tak pójdzie na sklepy.

były pracownik.
@były pracownik 04.01.2015, 20:33

nie zgadzam się z Twoją opinią, nie dość, że mozna zarobić nie tyrając to jeszcze szefostwa lepszego to nie znam, bo do każdego człowieka odnosza się z szacunkiem a zespół równiez jest zgrany. Ciasta jak i pieczywo sa bardzo wysokiej jakości, bo domowych receptur! Nie pracuje niestety obecnie, bo odkąd zaszłam w ciąże musiałam iść na L4, a teraz wychowuję dziecko i nie mam jak iść do roboty.

Zostaw opinię o Łysa Góra Pracownia Piekarniczo-Cukiernicza - Kaszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łysa Góra Pracownia Piekarniczo-Cukiernicza