Kaliszczak S.C. Piekarnia

Koszalin

Opinie o Kaliszczak S.C. Piekarnia

Kasia

W ogóle to się jedzenie tam popsulo... Odkąd rządzą bracia idą na masówe.. Juz nie ma tych pysznych drozdzowek z budyniem, w paczkach jest tyle toffi, że aż zal, ciasta drizdzowr to najczęściej suche buly.. Od jakiegoś czasu wole kupować drozdzowki w biedrze... Kaliszczak teraz to TANDETA i DROŻYZNA... Jak ich ojciec by zobaczyl jak zniszczyli markę jednej z najlepszych (a dla mnie kiedyś najlepszej) cukierni w Koszalinie, to chyba zawału by dostal... Na szczęście sa inne, już lepsze cukiernie... Może bracia pojda po rozum do głowy, bo szkoda by to się wszystko zmarnowalo...

Szczecinek

To widzę że w Koszalinie dzieje się tak samo źle jak w Szczecinku. Dwóch braci mają ludzi za nic a myślałam że w Koszalinie inaczej sie traktuje ludzi.

wykorzystana

Pracodawca nie uczciwy! Kierowniczka traktuje tam ludzi jak śmieci.Ludzie pracują na czarno.Jak chcecie tam pracowac wołajcie od razu umowę.Ja pracowałam tam 3 dni i zrezygnowałam.Gdy się upomniałam o zapłatę kierowniczka powiedziała ;JAKIE PIENIĄDZE'

lol

Zgadzam się ,mam ten sam problem ..mnie spotkał .. patologia

czarna

Witam!W tej cukierni nie traktuje sie pracowników z należytym szacunkiem.Wykorzystuje sie ich zeby pracowali ponad godziny za marne grosze,a wiadomo jak to w dzisiejszych czasach kazdy chce miec prace wiec sie zgadza na taki nienormowany czas pracy!A potem jak juz sie pracodawcy pracownik znudzi to zmienia go!Pracują tez tam ludzie na czarno!

Zostaw opinię o Kaliszczak S.C. Piekarnia - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaliszczak S.C. Piekarnia