Opinie o Piekarnia Kaliszczak s.c. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Kaliszczak s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Kaliszczak s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Kaliszczak s.c. w Koszalin

Klieny Nowy wpis

Rurki z kremem. Śmiech na sali...krem na początku rurki i na końcu. Środek pusty. Nie polecam.

Pracownica Nowy wpis

Pracowałam kilka lat i nie narzekałam. To prawda, godziny pracy nie będą odpowiadać każdemu ale to już wolny wybór każdego człowieka. Zawsze spotykałam się ze zrozumieniem ze strony szefostwa czy kierownictwa a najwięcej nieprzyjemności spotykało mnie tam ze strony klientów niestety :( praca nie jest lekka ale też nie należy do najgorszych a jak komuś nie pasują godziny pracy to zawsze może poszukać innego zajęcia :)

Rozczarowana

Kaliszczak to też cukiernia i NIEPOLECAM. Kupiony tort miał być śmietankowy, tak zapewniała sprzedawca... Niestety był wstrętny, kremowy, nie do zjedzenia. TRAGEDIA, nigdy więcej nie kupię u nich żadnego wyrobu.

@Rozczarowana

Możliwe, że była to wersja fit bez cukru i dlatego nie podeszło? ;p

@Rozczarowana

Żona też kupiła dzisiaj tort w Kaliszczaku. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak okropnego tortu. Nikt go nie był w stanie zjeść. Zepsuł nam uroczystość.

No to ja chyba aż muszę poznać jego skład, bo to aż zaskakujące. Jaki to był rodzaj i jak smakował?

Paulina K Nowy wpis
@Rozczarowana

My właśnie odebraliśmy tort i jesteśmy załamani ???? Miał zrobić wrażenie, bo to tort na 90 urodziny dziadka Tort na 16 osób a jest w wersji mini Nawalone różyczek i pierdół, a nie ma co dzielić na tyle osób Musieliśmy szybko kupić drugi tort żeby wystarczyło dla wszystkich gości Nigdy więcej nie zamówimy w tej cukierni ????

Klient Nowy wpis

Słaba jakość chleba bułki mega dmuchane, nie polecam.....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Kaliszczak s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Koszalinianin

Chleb pszenny z makiem jak z betoniarki .Bez zapachu bez smaku . Chleb z ziarnami to samo . Wali chemią. Piekarnia nieudacznik ! Nie polecam !!!

@Koszalinianin

Chemią? Jaką chemią może chleb pachnieć niby? Masz tak w ogóle jakikolwiek wgląd do składu, żeby ewentualnie to zweryfikować? Powinni normalnie udostępniać

Ewelina
@Koszalinianin

A kiedyś lepiej smakował? Czy jesteś nowym klientem?

Były

To tam nie ma już kierownika na produkcji na Słowiańskiej?

Szczecinek były pracownik

Szczerze o firmie pracowałem 4 lata na stanowisku cukiernik nigdy nie zapomnę tego jak pracownicy mnie traktowali poniżanie gnębienie i cięcie wypłaty 2200 zł miesięcznie .niby dwaj bracia którzy mają pieniędzy jak lodu a płacą pracownikowi (usunięte przez administratora) grosze.nadgodziny bezpłatne pracujesz po 12 godzin bez przerwy ,jeszcze na dodatek pracownicy wyzywają cię od najgorszych.jedni pracują rok a dostają o 500 zł więcej przy tych samych obowiązkach. a i tak ich wyroby sama chemia proszek z jajkami i z olejem wymieszany

Łucja
@Szczecinek były pracownik

Skoro już nie pracujesz w tym miejscu a wytrzymales tam a ztyle lat, moze trzeba bylo zbierac dowody tego złego traktowania i po odejsciu zgłosic w odpowiednie miejsce by dostali za to jakies kary. Nie myslales o tym w ten sposob ?

Ilona
@Szczecinek były pracownik

Ile tej wypłaty ucinali? I dlaczego, jaki był powód tego? :O

@Szczecinek były pracownik

Praca po 12 godzin była codziennie czy był jakiś dzień przerwy na odpoczynek i nabranie sił?

Chciałam zaoszczędzić sobie wysiłku , więc kupiłam w piekarni Kaliszczak babkę drożdżową na Wielkanoc. Babka okazała się szarym gniotem oblanym miękkim lukrem ze skórka pomarańczową. Fuj. Miałam nadzieję, że przy takim wzroście cen, wzrośnie też jakość ciast. Niestety rozczarowanie. Przestaję być klientką Kaliszczaka.

Koszalinianin

Witam nie dziwne że ludzie nie chcą pracować w piekarni iż kierowniczka nie szanuje pracownikòw. Zmienić kierowniczke i zatrudnić kogoś odpowiedniego na te stanowisko.

Marylka
@Koszalinianin

A co jest nie tak z kierowniczką? Co masz na myśli mówiąc że nie szanuje pracowników?

Agnieszka
@Marylka

Też chciałabym się dowiedzieć, bardzo nie lubię napiętej atmosfery w pracy. A Ty chcesz się tam zatrudnić? :)

Martyna

Czy piekarnia przyjmuje studentów do pracy na sezon letni?

Paulina

@Wieczorek a w weekendy jakie godziny?

Wieczorek

Tak to prawda pracuję od 19 do 6 rano

Magdalena

Jeśli następnym razem będziesz chciał wyrazić tu opinię, to pamiętaj o tym, że na forum używamy nieco kulturalniejszego języka. Te uwagi powinieneś też przekazać bezpośrednio Właścicielowi Piekarni Kaliszczak. Pierwszy raz kupowałeś tam wypieki czy to był już któryś kolejny?

Filip

Charakteru marudy nikt nie zmieni. Ludzie pracują i dają radę, nie narzekają bo to normalna firma . Czyżby konkurencja tak inspirowała?

Nie znajoma

Tam są sami (usunięte przez administratora) pracowałam tam kilka lat wykorzystują ludzi niepełnosprawnych i karzą im po godzinach zostawać i sprzątać po nich masakra nie polecam

Emilia

@Lol, mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź? Z jakich powodów odradzasz pracę w firmie? Czy jest to związane z panującą atmosferą, możliwościami rozwoju? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz/zajmowałeś? Wszystkie informacje mogą przydać się zainteresowanym pracą w firmie.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Kaliszczak S.C. Piekarnia? Jak tak, to dlaczego?

Lol

Odradzam tragedia

W ogóle to się jedzenie tam popsulo... Odkąd rządzą bracia idą na masówe.. Juz nie ma tych pysznych drozdzowek z budyniem, w paczkach jest tyle toffi, że aż zal, ciasta drizdzowr to najczęściej suche buly.. Od jakiegoś czasu wole kupować drozdzowki w biedrze... Kaliszczak teraz to TANDETA i DROŻYZNA... Jak ich ojciec by zobaczyl jak zniszczyli markę jednej z najlepszych (a dla mnie kiedyś najlepszej) cukierni w Koszalinie, to chyba zawału by dostal... Na szczęście sa inne, już lepsze cukiernie... Może bracia pojda po rozum do głowy, bo szkoda by to się wszystko zmarnowalo...

Szczecinek

To widzę że w Koszalinie dzieje się tak samo źle jak w Szczecinku. Dwóch braci mają ludzi za nic a myślałam że w Koszalinie inaczej sie traktuje ludzi.

wykorzystana

Pracodawca nie uczciwy! Kierowniczka traktuje tam ludzi jak śmieci.Ludzie pracują na czarno.Jak chcecie tam pracowac wołajcie od razu umowę.Ja pracowałam tam 3 dni i zrezygnowałam.Gdy się upomniałam o zapłatę kierowniczka powiedziała ;JAKIE PIENIĄDZE'

Lena
@wykorzystana

Mialam to samo.Nie zaplacili za 2 dni pracy.a godziny pracy to masakra.wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Kaliszczak s.c. - Koszalin

• Jak się pracuje w Piekarnia Kaliszczak s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Kaliszczak s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Kaliszczak s.c.
  • Młyńska 48