Opinie o Domino Sp. z o.o. w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Domino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Domino Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino Sp. z o.o. w Zakopane

@Klient Nowy wpis

Dzień dobry. A skąd pan(ni) posiada informacje o obywatelstwie danego kierownika ? I poproszę o jakieś konkrety : "rządzi ludźmi którzy wyprowaja flaki aby firma mogła istnieć." Bo rzucać wielkimi hasłami każdy może. A mieć taką nienawiść do jednej osoby to dla mnie jest trochę nie w porządku. Dziękuję.

Okej widzę po ostatniej opinii ze warunki faktycznie mogą zależeć od lokalizacji w której się robi? a macie jakieś miasto, które na luzie można polecić? Może się wpisze w mój rejon. Jak ktoś nie dogaduje się z kierownictwem, to do kogo może jeszcze się zwrócić z problemem?

Czy Domino Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Kandydatka do pracy

Jestem pełna podziwu że ludzie którzy tam pracują i mieszkają z zakwaterowaniem akceptują takie warunki trzoda w chlewni ma czyściejsze warunki niż ci ludzie. Właściciel piekarni poniżej krytyki nawet nie wyszedł porozmawiać odnośnie płacy i zarobków. Omijać szerokim łukiem to miejsce pracy człowieka lekceważą. Ja nie podjęłam w tej piekarni pracy szkoda zdrowia i nerw. Jednak warto reagować na opinie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Domino Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Olka

Zauważyłam niepewności w jednym wątku dotyczące pracy osób spoza Polski w firmie, w czym miałoby to przeszkadzać, że padają takie pytanie? i czy ma ktoś do wyrażenia zdanie odnośnie stażu w biurze? w zakładce z karierą wisi teraz oferta do działu sprzedaży i wstępnie ją reflektuję. Czy ma ktoś jakąś szerszą ocenę z przebiegu?

Czy w Domino Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Ewka

Też chciałabym wiedzieć czy są w tej piekarni zatrudniani obcokrajowcy? Zanim przystąpię do pracy.

Henryk Dobrzański

To co się dzieje w waszej firmie to jakieś nieporozumienie . Zakupiłem dziś " Jagodzianki " które z jagodami nie mają nic wspólnego . Zamiast jagód w środku ( niewiele ) marmolady śliwkowej !!! To zakrawa na zwykłe (usunięte przez administratora) . Płacę za jagody a dostaje marmoladę. Marka " Domino " schodzi na (usunięte przez administratora) ...

Jaka atmosfera jest między działami w Domino Sp. z o.o.?

Genka

Nie polecam , kierownik ciągle obcina nam wynagrodzenie.

Joanna
@Genka

Jest to jakoś argumentowane? Myślisz że coś się poprawi na lepsze żeby to wynagrodzenie zaczęło rosnąć a nie maleć?

Genka
@Joanna

Kasę bierze dla siebie , to firma która nie rejestruje pracowników

Nie polecam , wynagrodzenie płacone z dużym opóźnieniem.

Pracownica

Dlaczego nasz kierownik Ukrainiec nie pojechał walczyć?? Panie kierowniku jest Pan kawał (usunięte przez administratora)i chama!!! Pożycza Pan pieniądze od pracowników i później trzeba prosić o oddanie . Panie Ukrainiec Jedz walczyć opisc nasz kraj . Nie chcemy tu takich ludzi jak Pan .

Mirosław
@Pracownica

A co ty masz do kierownika że chcesz się go pozbyć? Jak nie oddaje kasy to nie pożyczaj i problem z głowy, bo nie bardzo rozumiem te dyskryminujące uwagi.

@Pracownica

Przepraszam najmocniej ale oco pa i chodzi? O jakie pozy żenię pieniędzy od pracownikow tu pa i pisze. Proszę o jakiś konkret, bo ja w życiu od nikogo w firmie nie pożyczałem pieniędzy. Bo oskarżenie proszę pania jest zwykłym kłamstwem. A to czy ja mam gdzieś wyjeżdżać z kraju to już niestety nie pa i sprawa.

@Mirosław

Chętnie posłucham o jakie pieniądze chodzi. Jak jest ktoś taki odważny żeby publicznie pisać takie oskarżenie, to też poproszę teraz o konrety.

@Andriy

Jedz i walcz pokaz ze jesteś facetem ! Ale pewnie pan woli siedzieć w kapciach w ciepełku ????

@Pracownica

Ale ja cały czas na konkretne dowody na to co pani powiedziała publicznie, otym że ja pożyczam pieniądze od pracownikow. Jeżeli to jest kłamstwo to proszę o to żeby przeprosić mnie. A czy mam jechać czy mam zostać to już moja decyzja. Napewno więcej pomagam ludziom z Ukrainy niż pani.

Agnieszka

A wiadomo czy w ramach jakiejś alternatywy wspomaga to wszystko w inny sposób?

@Andriy

Proszę z siebie nie robić wariata bo bardziej sie nie da...

Agnieszka

"wariata"? To jakie tu w końcu ostatecznie fakty są odnośnie tego wszystkiego?

Klient

Nie polecam . Pieczywo na drugi dzień nie nadaje się do spożycia.

Jestem klientką tej piekarni, i nie końca rozumiem dlaczego pan(ni) taką opinię piszę. Można coś konkretnego. Bo napisać byle co to każdy potrafi. Dziękuję

@Karolina

Co takiego było w tej opinii?

Panie kierowniku jest Pan bezczelny i nie godny zaufania . Wstyd mi za pana to co Pan robi z ludźmi. Bardziej się Pan przyda pod donbasem.

Agnieszka

Końcówka dissa trochę słaba. :/ A co do reszty to uzasadnisz?

Piszesz i piszesz, ale nic konkretnego, gra słów. Masz odwagę pisać głupoty to się podpisz prawdziwym imieniem. Pamiętaj, że kto kim jest i to co robi prywatnie to WYŁĄCZNIE JEGO sprawa. Nikt z nas nie jest idealny, bez wad… To, co i jak piszesz na forum publicznym jest samooceną jaką sobie wystawiasz i dowodem jaki poziom intelektualny sobą reprezentujesz. Przestań mącić!!! Czytający opinie : Nikt w firmie nami nie poniewiera, nikt nie poniża, wynagrodzenie może nie jest jakieś oszałamiające, ale praca spokojna i wypłata na czas. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Domino ????

@Ewa

O to może właśnie dlatego uzasadnienia się nie doczekałam? ;) To tyle dobrze, że macie spoko. A powiesz nieco bardziej szczegółowo o wynagrodzeniu? To sama podstawa czy coś jeszcze się na nie składa?

@Agnieszka

W sprawie wynagrodzenia i dodatków trzeba rozmawiać z menagerem. Zadzwoń lub umów się na rozmowę to Ci wszystko powiedzą. Jakie wynagrodzenie i zakres obowiązków mówią odrazu. Ja pracuję dwa lata i jest w porządku. Pozdrawiam i powodzenia.

@Ewa

Ok dzięki bardzo. A powiedz mi jeszcze, bo widziałam jakąś opinię, że z sanepidem podobno są tu problemy. Faktycznie tak jest czy ktoś kit wciska?

@Agnieszka

Z sanepidem??? U mnie była kontrola i Pani nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości. Tu jakiś (usunięte przez administratora) pisze głupoty. Jest to ciągle ta sama osoba, która czerpie chorą satysfakcję z obrażania i oczerniania ludzi i firmy.

@Ewa

Ano rozumiem, a to nie wiadomo kto to? Bo to aż dziwne, żeby tak bezinteresownie czas na to poświęcać

H.T.

Co co dzieje się w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Firma ma ciągle problemy z sanepidem , w sklepach brud , menager nie radzi sobie . Sam potrzebuje jakiegoś menagera wizerunku , i te jego sandałki masakra wstyd ! Facet ogólnie brudas . Sklepy zaniedbane ogolnie nie polecam .

Asia

Robi mi sie slabo od tego jadu jak mozna takie glupoty pisac ludzie kto kogo ustawia kto kogo zle traktuje kto to wszystko wymysla wszedzie dobrze gdzie nas niema moze dowiedzcie sie po ile lat tam ludzie pracuja a nie wymyslajcie chore scenariusze

@Asia

Gdyby nie Pani Gosia to tej firmy w Krakowie już by nie było. Byla by w Kijowie ????

Edyta
@Asia

Czyli wszystko jest super twoim zdaniem i nie ma żadnych problemów?

Asia

Straszne bzdury tu piszecie ja pracuje i jest ok polecam

Jolanta
@Asia

To jak tam ogólnie jest jak tam pracujesz . Jak ok to dobrze , ale fajnie byłoby przeczytać coś więcej :)

tragedia

Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby zwolnic ojca wychowujacego samotnie dwie corki zona zmarla nagel nawiasem mowiac jak kolega byl w pracy w (usunięte przez administratora)firmie Domino a teraz juz jest nie potrzebny można potraktowac go jak (usunięte przez administratora)i go zwolnic tak firma to jedna wielka poraszka ona nie powinna istenic to nie sa ludzie co to prowadza tylko hieny

@tragedia

Dzien dobry. Skąd pani posiada nie prawdziwa informacje na temat zwolnienia pracownika. Tutaj powiem tyle, że jeżeli nie ma się informacji sprawdzonej, to lepiej nie pisać i robić sobie wstydu.

Pr
@tragedia

Czy naprawdę nie ma sobie nic do zarzucenia???

Tragedia
@Andriy

No właśnie mam wiadomości pewne proszę się przyznać że wykorzystujecie ludzii a potem traktujecie je jak (usunięte przez administratora) które można wyrzucić

Tragedia
@Pr

Ja myślę że nie ma ludzii idealnych ale jak ktoś chce pracować to trzeba mu dać szansę a nie po takiej tragedii jaka przeszedł poporostu się go pozbyc

Krzysztof
@Tragedia

Pracodawca często zwalnia pracowników? Czy było to po prostu jednorazowe zdarzenie?

Agata
@Tragedia

Trzeba pamiętać że praca to praca a nie przedszkole gdzie zawiera się przyjaźnie. Ot tak zwalniają i bez powodu? Wątpie...

@Andriy

Panie Andriy nie ośmieszaj się .. wiemy jaka jest prawda idź walcz za swój kraj. Tam jest Twoje miejsce..

Mirosław

Trochę przegięcie z tym tekstem, nie uważasz? Oceniasz kogoś przez pryzmat narodowości i wojny?? To chyba zabrakło ci już argumentów, co?

@Andriy

Wiemy że ja zwolniłeś, poniesiesz tego konsekwencje karma wraca . Jedz na Ukrainę. Wyjedź z Polski jestes niedobrym człowiekiem!!!!!!!!

Ann - klientka

Faktycznie jakość do ceny to jakaś pomyłka.Dwa lata temu jeszcze było ok,ale teraz jakość pieczywa pozostawia wiele do życzenia tak jak obsługa w tej Piekarni Domino na ul.Borsuczej 7 w Krakowie.Może ktoś to przeczyta i zrobi kurs obsługi klienta Pani tam pracującej. Pani,która tam pracuje chyba p.Ela jest tam chyba za karę. Przerwałam jej grzecznie rozmowę z koleżanką po 6 rano i usłyszałam,że trzeba było wstać wcześniej- tak się odnosi ekspedientka do klientów???. Stałam na tym zimnie długo,bo po kupnie produktu koleżanka tej Pani stała rozmawiała z nią jeszcze 5 minut.Pani ekspedientka widziała mnie zza szyby, ale się odwróciła bokiem i udawała, że mnie nie ma. Zachowanie karygodne! Najpierw obsługa klienta a pogaduszki po pracy. Już więcej tam nie pójdę, wolę żabkę po drugiej stronie gdzie jest miła i fachowa obsługa.

Fryderyk
@Ann - klientka

Bardzo często (prawie codziennie) robię zakupy we wspomnianej piekarni. Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem Pani tam sprzedającej. Moim zdaniem pieczywo jest bardzo dobre. Pani klientka chyba miała zły dzień.

Ann
@Fryderyk

Jeśli Pan przedkłada brak szacunku ekspedientki do klienta na niby moje złe dni to współczuje takiego podejścia. Ja nie mam złych dni, szybki odzew jak na klienta pochwalającego takie zachowanie. Na 1 miejscu zawsze stawiam na szacunek do każdego człowieka i tego wymagam. Szanujmy siebie nawzajem i swój czas.Bułka kajzerka na drugi dzień jest tak twarda,że nie nadaje się do zjedzenia a kosztuje dużo,bo 0,70 groszy.Wygląda to na pieczywo mrożone, nie ma zapachu pieczywa, choć zawsze kupowałam jeszcze ciepłe, smak też taki sobie. Pozdrawiam i więcej już nie zamierzam wałkować tego tematu - szkoda słów na takie zachowanie... :(

Ala- też klientka
@Ann - klientka

Otóż wspomniana klientką byłam ja. Jak Pani pisze o pogaduszkach to były to codzienne zakupy i zamówienie na długi weekend, a że w miłej atmosferze to chyba dobrze. Dodatkowo Pani Ewa mówiła mi o nowości chlebie gryczano-żytnim (okazał się być bardzo dobry, polecam). Dla mnie pieczywo jest bardzo dobre i jest coraz większy wybór (dlatego własnie tu je kupuję). A odnośnie sytuacji Pani wkroczyła do piekarni wzburzona i od drzwi zaczęła słowny atak - nie wiedząc czego dotyczy rozmowa. Zostało jej sprzedane pieczywo. Pani po zrobieniu zakupów szybkim krokiem oddaliła się wzdłuż ulicy Borsuczej i przeszła przez ulicę na przystanek tramwajowy, co widziałam. W związku z tym nie mogła czekać jak skończymy rozmowę bo takowej nie było. Ciekawe, że łatwiej zobaczyć u kogoś źdźbło w oku, a u siebie nie widzi się belki. Ja Panią tez pozdrawiam i życzę wprowadzania w czyn swoich słów.

Ann
@Ala- też klientka

Nie było żadnego słownego ataku-tylko przeproszenie, ze przeszkadzam w rozmowie i zapytanie czy wreszcie mogę kupić pieczywo. Pani odpowiedziała, że tak i stanęła za drzwiami z małym uroczym białym pieskiem.Proszę nie wyolbrzymiać sytuacji i nie koloryzować. Akurat kilka słów usłyszałam i nie dotyczyło to chleba. Mniejsza z tym i tak więcej już tam zakupów nie będę robić. Może Pani sobie do woli rozmawiać, niech inni stoją i czekają, w końcu produktów jest dużo zawsze można coś wymyślić na poczekaniu :). Oprócz tej Pani jest tam Pan, który obsługuje -u niego jest szybko, grzecznie i zazwyczaj nie ma kolejki. Nie jest naburmuszony, ale grzeczny i szybko coś poleci. Odpowiedni człowiek na stanowisku sprzedawcy w piekarni.Tak zgadza się szybkim krokiem odeszłam, bo bym się spóźniła do pracy. Za mną była jeszcze jedna Pani w kolejce. Nie widziała Pani,że przeszłam na przystanek tylko logicznie myśląc wie Pani, że ta droga prowadzi do przystanku. Wiem to, bo się obróciłam i Pani nie było, więc albo Pani weszła, albo przepuściła Panią za mną.Cytowanie Biblii jest nie na miejscu.Innym razem słyszałam pieska w piekarni na zapleczu, szczekał- dopuszczalne to jest?. Dziękuję i tak robię i tego wymagam :)

Ola

Odradzam Pan kierownik Ukrainiec nie miły bardzo obraża pracownicę śmierdzący papierosami poprostu wstrętny facet bez jakiej kolwiek wiedzy

@Ola

Dzien dobry. Odczytałem pani opinie na mój temat, chce parę zeczy sprostować. Skąd pani posiada informacje że - " Pan kierownik Ukrainiec" gdyż jestem obatelem Polski. Żeby podawać informacje na temat innej osoby to trzeba mieć na to podstawę. To że pani pisze ze obrażam pracownicę to jest nie prawda. A stwierdzanie że jestem śmierdzący papierosami, to stwierdzanie jest nie mile że strony pani i nie ma nic wspólnego z moją pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Domino Sp. z o.o. - Zakopane

• Jak się pracuje w Domino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domino Sp. z o.o.
  • Skibówki 11A