Bochenek Piekarnia Jolanta Paprocka

Opinie o Bochenek Piekarnia Jolanta Paprocka

Bomber

No to Pan Słonecznik kolejny raz w akcji

Kwiat

Na umowie najnizsza krajowa a do reki wiecej ktos tu oszukuje panstwo. Tak samo jak towar ktory wyjezdza bez faktur i paragonow. Moze ktos sie za to wezmie wkoncu. Syf taki ze sanepid juz dawno powinien to zamknac no ale panie z pilskiej inspekcji sa kupione. Brak slow.

Magdalencja

Zrobil sie syf odkad pracuje zamiast marka ten geeejj przemek. Karierowicz od szesciu bolesci nirspelniony kierowca busa. Dali mu szanse i co? Kradnie szukajac jednoczesnie zlodziei. Paradoks. Mowi to co chce uslyszec szef usmiechajac mu sie w twarz. Manipulator. Btw Panie przemku skonczysz tak samo jak skonczyli twoi rodzice w tej firmie. Hahahahahahah

dar

Kierownik juz nie pracuje

tobi

kierownik wpisy na swój temat kazał pousuwać i tak wszyscy czytali co za arogant

popej

Praca ok. Jak utrzymuje się porządek i dobrze pracuje to nikt sie nie czepia

ja

Oooo nowy kierownik rządzi rządzi.....

bomber

A jak tam zachowania waszego nowego szefa slyszalem zmiany i zmiany ;)

Pythhhon

Pracodawca rzetelny i uczcciwy jak mówi tak jest. Wypłacalny, pieniązki zawsze na czas. Trzeba wyrzucić tylko troche pracowników co popijają i bedzie dobrze

Zostaw opinię o Bochenek Piekarnia Jolanta Paprocka - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bochenek Piekarnia Jolanta Paprocka