Bajka Piekarnia Cukiernia Beata Linkowska

Klucze

Opinie o Bajka Piekarnia Cukiernia Beata Linkowska

a co ma mięso do piekarni? to pracowałeś na piekarni czy masarni?

Pracuje już tu kilka miesięcy i test ok, spoko właściciele pensja taka jak wszędzie mi odpowiadają godziny, bo nie ma nocek. Chleb naprawdę na kwasie bez żadnych polepszaczy. Pracowałem w różnych zakładach i fajna tu jest atmosfera.

Byłem pierwszy raz szef powiedział że mam przyjechać o 22 do krojenia chleba.Byłem do 2 w nocy to był piątek.Dzwoniłem w sobote chcąc sie dowiedzieć o podpisanie umowy,wynagrodzenie itp itd nie odbierano tel.Stawiłem się do pracy na 22 nikogo tam nie było,podobnie niedziela.Dzwonie w niedziele a żona szefa mi mówi żebym zadzwonił w pon.Dzwonie a ona mówi że już kogoś przyjęli i bo nie dałem sygnału czy mi robota pasuje.(usunięte przez administratora) ...

Zostaw opinię o Bajka Piekarnia Cukiernia Beata Linkowska - Klucze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajka Piekarnia Cukiernia Beata Linkowska