Aga Piekarnia Anna Wójcik

Mietków

Opinie o Aga Piekarnia Anna Wójcik

boris

kasa dobra, szefostwo umie docenić jak ktoś ma wkład w pracę i osobiście pozytywni jak dla mnie.. praca w stresie ale nikt nie obiecywał... :] jak ktoś wytrwały,pracowity i normalny to narzekać nie będzie. kary ? tylko za niedopilnowanie obowiązków i to nieduże.. w poprzednie pracy miałem po 200 -300 zł kary jak inni pracownicy za kradzieże.. kradnie 1 osoba a odpowiadają wszyscy..a tu tak nie jest. Polecam kierowca

robekpiekarz

pracuje 5 rok w piekarni i jest calkiem całkiem, 850zl tygodniowka

Michałmos

Można zarobić ale praca nie lekka

Kierowca

Pracuje kilka lat jako kierowca, wypłata na czas możliwe zaliczki od 10 jestem po robocie a jak sie wyrobie to mi 6 godzin pracy wyjdzie i można wcześniej skończyć. Soboty pracujące trochę lipa reszta spoko

piekarzpajer

za co miałes te kary ? bez powodu nic sie nie dostaje :) albo za zepsuty towar z winy piekarza albo za % ja jak najbardziej polecam

w dalszym ciagu sa kary pieniezne i nic sie nie zmienilo zero szacunku do czlowieka

bnm
@pracownik 02.07.2015 12:45

Za jakie przewinienia te kary pieniężne?

krzysztof72

moja opinia zas pozytywna, mozna zarobic tylko wczesne godziny pracy. jako piekarz to ok. kierowcy chyba tez nie narzekali.

Wynagrodzenie dość,że marne to w dodatku naliczane są kary. Zdecydowanie nie polecam racy w tym zakładzie

Zostaw opinię o Aga Piekarnia Anna Wójcik - Mietków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Piekarnia Anna Wójcik