PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała

Krzepice

PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała

Opinie o PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anonim

Czemu tam tak brudno w tej piekarni? I czemu nie wydają paragonów jak jezdza z pieczywem. Blee i fuuj mam nadzieję ze sanepid to przeczyta i Urząd Skarbowy też. Przecież to przestepstwo podatkowe

Grzegorz

Właściciel Marcin porażka strasznie dużo obiecuje nie wypłaca pieniędzy rzuca się z rękoma na pracowników,totalny brak szacunku dla ludzi rotacja pracowników cały czas nikt nie wytrzymuje dłużej jak do pierwszej tygodniówki później każe „wypi...ac”jak się nie podoba.Wszystkie osoby oszukane zapraszam do kontaktu pisać opinie będę się kontaktować narazie jest nas 6 osob a myśle ze będzie dużo więcej.Marcinie zrozum pracownik nie jest twoim niewolnikiem i należy mu się zapłata,szykuje pozew zbiorowy do sądu w następnym tygodniu kontakt tel:724484580

Monika
@Grzegorz 28.02.2018 16:36

Ja z wami.pozew zbiorowy

Roman

@Łukasz DELTA, używanie wulgaryzmów na forum GoWork.pl jest niezgodne z regulaminem i podlega moderacji. Czy chciałeś napisać coś o firmie PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała? Proszę wyraź swoją opinię zgodnie z regulaminem i w oparciu o argumenty. Zbędne emocje nie sprzyjają dobrej atmosferze nie tylko w pracy, ale także w kontaktach między ludźmi.

Łukasz DELTA

(usunięte przez administratora) !!!!!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Nie polecam

NIE POLECAM Pieniądze do dziś nie zostały mi wypłacone . Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika . Nie polecam pracy w tej piekarni bo to po prostu wyzysk na pracownikach .

Mateusz

Oszustwo, chamstwo, brak szacunku dla pracownika, źłe warunki pracy, brak wynagrodzenia. Jednym słowem wyzysk.

byly pracownik

Warto podzielić się opinią na temat warunków pracy. Otóż zakład nie posiada sprzątaczki, za to posiada obrzydliwie brudne kosze w których jest trzymane pieczywo. Mdlący widok. Klientom kupującym chleb z tej piekarni życzę smacznego :) pomieszczenia w zakładzie pracy wcale nie sprzątane czarne i brudne. Warunki higieniczne jak na przemysł spożywczy gorsze niż można by pomyśleć, ale co się dziwić jak szef dba tak ma.

Nie polecam

Podzielam opinie Grzegorza, omijajcie te miejsce pracy szerokim łukiem. Szef Marcin wulgarny, opryskliwy w stosunku do pracowników. Wynagrodzenie nie na czas, wiecznie trzeba upominać się o swoje pieniądze po czym i tak ich się nie dostaje. Praca ta daje wiele możliwości ale możliwości do szarpania sobie nerwów. Połowa piekarni pracuje bez umowy. Niewolnictwo skończyło się już dawno temu Panie Marcinie. Skoro Pan Marcin chce pracowników za darmo niech otworzy drugie Auschwitz a nie piekarnie.

nie potrafie zrozumieć czemu ludzie wpisują tak zawistne komentarze. Pracuje w firmie ponad 6 lat zreszta tak większość pracownikow. Reszta ta jak mniemam z komentarza przychodzi na tydzień, po pierwszym dniu zada pieniedzy i rezygnuje. Nie bede odnosić sie do całości komentarza bo jest zwyczaje jednym wielkim kłamstwem z ktorym nawet nie mam zamiaru walczyć. Pieniądze wypłacane tygodniowo, zawsze na czas.

PRACOWNIK

Jako wieloletni pracownik firmy, nie mogę zgodzić się ze złośliwymi, wulgarnymi oraz nie mającymi nic wspólnego z prawdą komentarzami.Pracuję w firmie również ok. 6 lat i nie zdarzyło się, abym nie miał wypłaconej na czas tygodniówki. Atmosferę panującą w firmie również oceniam na plus, pracownicy tworzą zgrany, zżyty ze sobą zespół. Dla wszystkich komentujących, widać, że tak naprawdę nie znacie firmy, staracie się przedstawić ją i związanych z nią ludzi w negatywnym świetle nie mając ku temu podstaw!!!

Zainteresowany
@PRACOWNIK 11.12.2017 23:04

'PRACOWNIKU' a co powiesz na temat urlopow? otrzymujesz całą tygodniówke będąc na urlopie?

Zamknijcie tą piekarnie
@PRACOWNIK 11.12.2017 23:04

A tak poważnie co niektórzy wiedzą, że tą pozytywną opinie pisała siostra od szefa. Więc podzielę się z resztą, że to kupa kłamstw a praca w tej piekarni to kupa pracy bez wypłaty.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Monika1980

Czekam na telefon od szefa Marcina . Jestem za pracownikami ale to co się tam dzieje to jest porażką. Rafał opamiętania się smarkaty !!! Pracownicy piekarni na + reszta wielki ------minus . Jutro wderzam tam z policją.

Zostaw opinię o PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała - Krzepice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała