PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała

Krzepice

Opinie o PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała

nie potrafie zrozumieć czemu ludzie wpisują tak zawistne komentarze. Pracuje w firmie ponad 6 lat zreszta tak większość pracownikow. Reszta ta jak mniemam z komentarza przychodzi na tydzień, po pierwszym dniu zada pieniedzy i rezygnuje. Nie bede odnosić sie do całości komentarza bo jest zwyczaje jednym wielkim kłamstwem z ktorym nawet nie mam zamiaru walczyć. Pieniądze wypłacane tygodniowo, zawsze na czas.

PRACOWNIK

Jako wieloletni pracownik firmy, nie mogę zgodzić się ze złośliwymi, wulgarnymi oraz nie mającymi nic wspólnego z prawdą komentarzami.Pracuję w firmie również ok. 6 lat i nie zdarzyło się, abym nie miał wypłaconej na czas tygodniówki. Atmosferę panującą w firmie również oceniam na plus, pracownicy tworzą zgrany, zżyty ze sobą zespół. Dla wszystkich komentujących, widać, że tak naprawdę nie znacie firmy, staracie się przedstawić ją i związanych z nią ludzi w negatywnym świetle nie mając ku temu podstaw!!!

Zostaw opinię o PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała - Krzepice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Grześ Piekarnia Grzegorz Tyrała