Unifreeze Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

Płock

Opinie o Unifreeze Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

ja

praca typowo sezonowa na krotki czas, praca w ujemnych temperaturach i trzeba byc wytrzymalym na takie cos. na trzy zmiany i w weekendy to ytrzeba byc ciagle dyspozycyjnym

witam pracowalem w tej firmie 10lat i niemoge narzekac praca jak wszedzie za lezenie nikt nie placi pieniadze na czas jesli ktos sie nie nadaje do pracy fizycznej to niech siedzi u mamusi na garnuszku ja zrobilem prawajazdy na ciezarowki i odeszlem ale bardzo milo wspominam ta firme kierownictwo ok dyrektor tez wporzo

ja

bylam tam jeden dzien doslownie i zrezygnowalam, jednak prawda co ludzie tutaj pisza

opinia

Coz moge powiedziec o tej pracy. Szczerze nikomu nie polecam, przyjmuja wtedy kiedy potrzebuja pracownika a jak jest za duzo osob to dowidzenia z dnia na dzien. Praca w zimnie, naprawde bardzo zimno, 8 a nawet 10 godzin w takich temperaturach tylko dla wytrzymalych. stawka smieszna,wypalata hmm bez komentarza nie doceniaja pracownika, ludzie pracuja po kilka dni i sami sie zwalniaja,naprawde nikomu nie polecam.

......

Ja pracuje aktualnie w tej firmie na magazynie a to co tu widze to marudzenie ludzi ktorym nie zalezy na pracy . Umowa jest normalna , wynagrodzenie ZAWSZE na czas nawet wczesniej. Pracowac trzeba jak wszedzie bo nikt Ci nie zaplaci za robienie z siebie nie moty ;)

były pracownik płock

witam pracowałem jakiś czas w tej firmie i raczej nic dobrego nie mogę powiedzieć ;p na sezon przyjmują dużo ludzi ale miną ze 4 miesiące i dowidzenia za rok,no jeżeli wogóle ktoś wytrzyma tyle bo stać 8 godzin w temperaturze minusowej to juz wyczyn,lub przerzucanie 20 kg worków cały dzień ;) łamanie wszelkich zasad bhp ,i to wszystko za minimalną krajową ;)dyrektor zamiast robić wycieczke raz na rok mógłby więcej płacić i mniej się jąkać pozdrawiam ;p

potwór

hmmm jesli pracowales na zbiorach to pracowałes w rsp firmie powiazanej no i co mozna powiedziec akord twoja sprawa to podobało ci sie zarabiac po 20 zł dziennie-hmm no bo jak sam sie nie poganiałes to tyle wyszło pewnie a na godziny zapachniało sciema za 6 czy 7 zł/h i dziwisz sie ze cie poganiali, że wulgarnie to nie popieram ale czego oczekiwac... c do pracy w unifreeze to jak zwykle + i - i tak "-" to na pewno bedziesz pracował zwłaszcza od wczesnej wiosny do poznej jesieni na okrągło razem z wekeendami a w zimie urolpy i troszke spokojniej, kolejny to warunki chłód i wilgoć, praca fizyczna wiec nie jest lekko dla faceta i kobieta to hmmm no daja rade dziewczyny zalezy jak komu zalezy na pracy,no i musisz sie liczyć z "grupą trzymająca władze" która za 200 zl wiecej pogania kazdego kto zdąży oprzec sie o maszyne-jak to w robocie ale jest sporo plusów- niby bedziesz pracował na okrągłow sezonie ale i wynagrodzenie bedzie nie najgorsze nawet do ok 2tys do ręki(i kolejny plus wszystko opodatkowane tak wiec 3tys brutto)jak dla wieluchłopakow i kobiet z okolicy to nie najgorzej w innych firmach pare stów mniej, dojazdy do pracy odpadaja bo maja swój autobus i wożą z okolicznych miejscowosci do ok 20 km, bogaty pakiet socjalny(mnóstwo wycieczek atrakcji i dodatków to bardzo ok firma pod tym kątem)no i nikt mi nie powie że nie można awansować bez znajomości-tam naprawde jest to możliwe oczywiscie nie za leżenie ale też nie za donoszenie... reasumując to praca dla pracowitych i ambitnych ludzi,tym bedzie sie tam podobało a wiecie Ci co chca zbyt wiele zazwyczaj niewiele maja do zaoferowania...

Zawiedziony !

WITAM. NA WSTĘPIE PRAGNĘ ZAZNACZYĆ ŻE NIE MAM ZAMIARU TYM KOMENTARZEM NIKOGO OBRAŻAĆ. PRACA W FIRMIE UNIFREZE JEST JAK TO PRZYSTALO NA PRACE SEZONOWE DOSC CIEŻKA. JEZELI CHODZI O ZBIORY TO AKORDOWO MOŻNA ZAROBIĆ TYLE ILE SIE ZERWIE , NIKT NIE POGANIA I OSOBY PILNUJĄCE SĄ DOŚĆ MIŁE. SYTUACJA DIAMETRALNIE ZMIENIA SIĘ PRACUJĄC GODZINOWO. Z JEDNĄ PRZERWĄ NA ŚNIADANIE 30 MIN, NIEKIEDY W 35 STOPNIOWYM UPALE CZAS ODMIERZANY JEST Z ZEGARKIEM W RĘKU. OSOBY PILNUJACE POGANIAJĄ I SĄ PRZY TYM NIEKIEDY DOŚĆ WULGARNE. CO DO OCENY ZEBRANYCH OWOCÓW - TOTALNA SAMOWOLA. WAŻENIE OWOCÓW( usunięte przez administratora )! PIENĄDZE W MIARĘ REGULARNIE ALE NIE ZAWSZE KWOTY SĄ ZGODNE. PRACOWALEM TAM POŁOWĘ SEZONU I WOLĘ ZAMIATAĆ ULICĘ NIŻ KIEDYKOLWIEK TAM WRÓCIĆ. OCENIAM FIRME NA 3/10. POZDRAWIAM CAŁĄ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Unifreeze Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unifreeze Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny