Patis Firma Handlowa Import-Eksport Krzysztof Nowicki

Poznań

Opinie o Patis Firma Handlowa Import-Eksport Krzysztof Nowicki

Tomek

Firma PATIS z Poznania prowadzona przez Krzysztofa Nowickiego to już przeszłość, firma ledwo wiąże koniec z końcem, kiedy była u szczytu właściciel sam na własne życzenie ją zniszczył,[usunięte przez moderatora], nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza komuś kto ma swoje zdanie i wie o co chodzi w branży, bo zatrudniając się tam zapomnij o wolnej ręce [usunięte przez moderatora] Porażka tę firmę omijać szerokim łukiem. Nie polecam!!!!

Piotr

Ja wręcz odwrotnie, nie polecam tej firmy, towar bardzo słąbej jakości, właściciel firmy to niezły [usunięte przez moderatora]. Nie polecam Pana Krzysztofa N. ani jako pracodawce ani też jako partnera w biznesie[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Patis Firma Handlowa Import-Eksport Krzysztof Nowicki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patis Firma Handlowa Import-Eksport Krzysztof Nowicki