Mlecz Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mleka

Wolsztyn

Opinie o Mlecz Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mleka

Masz doświadczenie w pracy z firmą Mlecz Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mleka? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

!!!!!! 2800 brutto + premia uznaniowa 0-30%

krasula
@Tomasz 27.08.2016 17:08
Zarobki pracownika z doświadczeniem mechanik, elektryk, operator, aparatowy: 3000zł brutto + premia uznaniowa kwartalna...

Zarobki zbyt duze dla dzialu technicznego no moze automatyka sie nalezy ale nie wszystkim mechanicy nie robia nic a jak juz coc im wyjdzie to prze miesiac sie chwala jacy oni sa zajebisci ogolnie zwykly czlowiek to ma zapierdalac za jak najnizsze wynagrodzenie to jest gowny cel tego zakladu no chyba ze wlazi sie przelozonym w du..

Zostaw opinię o Mlecz Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mleka - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlecz Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mleka