Jana Średzka Spółdzielnia Mleczarska

Środa wielkopolska

Opinie o Jana Średzka Spółdzielnia Mleczarska

ja

witam koks napisz czy to prawda co piszesz o madaju czy rucha pracownice mam obawy bo moja bliska osoba pracuje ponoc wem ze jest buraj

ja

witam czy to prawda co piszom o madaju ze jest podrywacz kobiet

ktoś

Które pisze się przez ó a Madaj pisze się z dużej litery

koks

jedna pracownica pracuje tam i sie rucha z kierownikiem z madajem i są nie dobre produkty kture je pakuje

Stefan Stalowy Gwóźdź

Jakie warunki panują na magazynie Mleczarni Jana? Chodzi mi o kooperację i zarobki.

Shrek

Bardzo kiepsko przeprowadzona rozmowa rekrutacja o pracę .Zadawanie przykrych pytań,komentowanie moich odpowiedzi ,jeśli chodzi o pracę w innych zakładach wypytywanie i komentowanie tamtejszych warunków i wymogów poprzedniego pracodawcy .

Zostaw opinię o Jana Średzka Spółdzielnia Mleczarska - Środa wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jana Średzka Spółdzielnia Mleczarska