Ekołukta Sp. z o.o. Mleczarnia

Łukta

Opinie o Ekołukta Sp. z o.o. Mleczarnia

oa

sam się zastanawiam co to za koleś , ponoć faktycznie słyszałem ze nic mu się nie podobało w poprzedniej pracy, a już widać ze u nas nie buduje relacji??Słabizna jakaś?

kolega

Cóż właśnie do Waszej Firmy zatrudnił się Mistrz z Małopolski , roszczeniowy, ciągle problemowy , niezadowolony z perfekcyjną umiejętnością wyuzdania ! W poprzedniej Firmie serowej nic nie pokazał , bardzo słaby zawodnik, jako PH był słabiutki i miernie budował relacje (właściwie ich brak )Klienci nie wspominają i nie czekają ze wróci:) Szkoda Waszej Firmy bo jak mu coś nie spasuje wszyscy będą źli , a Szef będzie miał wiele powodów do zmartwień .

Zostaw opinię o Ekołukta Sp. z o.o. Mleczarnia - Łukta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekołukta Sp. z o.o. Mleczarnia