Opinie o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Śląsk Filia Sosnowiec w Sosnowiec

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaki dress code obowiązuje w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Śląsk Filia Sosnowiec?

Ark Nowy wpis

Witam Pani Moskwa, mówiła Pani że firma słabiutka i sto PLN wysyła cały miesiąc, szef dzwonił ponad 2 tygodnie temu i mówił że wysyła pieniążki..... Pani mówiła że 10 sierpnia i co? dla zasady piszę do sanepidu, PIP, US itd. Można okraść w Polsce na 100 PLN to kara będzie *10. Jesteście mi winni za buty robocze i ubranie, które zostawiłem w SOT 200 PLN. Koniec pustej rozmowy.... żegnam

Mati

Magazyn jak Magazyn zatrudniają przez Agencje Beraten. Płac na czas. Są zaliczki dodatkowe premie. Jak komuś się chce to i za robić idzie. Umowa jest . możliwość przejścia pod Sot też jest. Kierownik na magazynie do przeżycia.

Zostaw merytoryczną opinię o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Śląsk Filia Sosnowiec - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.