Imec Italian Special

Łódź

Opinie o Imec Italian Special

ewa

Nie rozumiem wszystkich niezadowolonych (a głównie tacy piszą opinie) , przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby wszyscy ci , którzy nie są zadowoleni z jakiejkolwiek firmy , wysilili się i sami taką firmę założyli i prowadzili , a na pewno wszystko będzie idealne . Nowym pracownikom , nazwijmy to ze średnimi umiejętnościami będą płacić max pensje i nic od nich nie będą wymagać . Załóżcie firmę, wysilcie się wszyscy trochę , zobaczcie jak tak naprawdę wygląda jej prowadzenie i odpowiedzialność za spore grono ludzi , aby co miesiąc starczyło na ZUS i, podatki i pensje , a dopiero wtedy wypowiadajcie swoje zdanie. A jak ktoś jest tchórzem i nieudacznikiem, który sam nic nie stworzył to zawsze będzie innych krytykował .

Robert Biernacki

chyba portal jest o pracy w firmie nie o szkalowaniu pracodawców... zresztą nie wiadomo czy prawdziwych. (usunięte przez administratora)

Eva

Nie jesten sdrustrowanym pracownikien pracowalam w tej firmie 8 lat temu i czytajac komentarze nic aie nie zmienillp

Ludzie zastanówcie się co piszecie...,sfrustrowani ex pracownicy(usunięte przez administratora)

kredo

a na jakim stanowisku pracujesz artur w tym zakladzie? bo tam raczej takiej osoby nie ma....

Zostaw opinię o Imec Italian Special - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imec Italian Special