Masarnia B. i J. Nieścior

Opinie o Masarnia B. i J. Nieścior

fasola

groch
@fasola 27.05.2017 20:43
Kiełbasa grilowa sam tłuszcz i chemii gówno jakieś zspalil mi się grill gazowy od tego tłuszczu beznadzieja...

Trzeba było w biedronce kupić

paul222

Jeśli chodzi o moje obecne doświadczenie nie mogę powiedzieć nic złego na pracodawcę, zarobki mogły by zawsze być wyższe ale są możliwości dodatkowych premii za dodatkową pracę.

mario

Nie wiem coś ty się nawąchał że piszesz takie bzdety Rzeczywistość jest odwrotna do tego co piszesz

xxx

Ja też pracowałam w tej firmie ale na szczęście mam to już za sobą zarobki głodowe około 1000zł oczywiście praca ponad normę Najlepiej w tej firmie mają się właściciele którzy żyłują i oszukują pracowników jak to jest ciężko a sami wożą się nowymi mercedesami i co jakiś czas zmieniają mieszkania na większe Nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o Masarnia B. i J. Nieścior - Księżpol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masarnia B. i J. Nieścior