Fidens Foods Sp. z o.o.

Śrem

Opinie o Fidens Foods Sp. z o.o.

Gosci

Polecam! Dobra atmosfera i wynagrodzenie, widze jednka ze jak ktos nie ma ochoty pracowac to glupoty wypisuje... ! Dobrze wspominam prace w tej firmie.

gość

wieczny syf i problemy, albo zostajesz po godzinach, albo pracujesz przez telefon 24 h za free. pozory mylą, oczy otwierają się po podpisaniu umowy. dla zdobycia doświadczenia, pracy na miejscu i desperatów polecam. reszcie odradzam

Jak wspominasz pracę w firmie Fidens Foods Sp. z o.o.? Skomentuj i pomóż innym podjąć decyzję.

gość
@admin 13.09.2015, 21:56

nie polecam

Zostaw opinię o Fidens Foods Sp. z o.o. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fidens Foods Sp. z o.o.