Opinie o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltic Trade Danuta Plewa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baltic Trade Danuta Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Baltic Trade Danuta Plewa? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Nikt

Nie nie i jeszcze raz nie za pensja nie jest proporcjonalna do obowiązków

Kot Filemon

Wszyscy piszą o Wyszkowie dlaczego nikt nie napisze o Piasecznie jak tam się pracuje cwaniaków tam też nie brakuje wymogi straszne a płaca pożal się Boże dla biura wszystko dla pracownika (usunięte przez administratora) nawet premii jak to stwierdzono przedstawiciele mają premie a pracownik który jest wydajny nie ma nic tylko to co wypracuje śmiech na sali ilu ludzi już odeszło z tej firmy ktoś normalny który zobaczy jaka tam praca to ucieka z tej firmy zero szacunku dla pracownika umieją tylko brać ale żeby coś od siebie dać to ich nie mam, nawet osoba która tam sprząta nie ma szacunku choć praca jest bardzo ciężka a warunki minusowe z całego serca życzę firmie by zostali sami i sami ciężko pracowali a nie (usunięte przez administratora) grzali na krzesłach a na koniec czy ktoś wie jak można skontaktować się z osobą która tam sprząta z wielką przyjemnością byśmy chcieli z tą osobą porozmawiać i przekonać ją by odeszła z firmy mamy lepszą ofertę pracy dla tej kobiety .

Ononaono

Widać, że ludzie z biura czytają opinie na swój temat bo opinie negatywne znikają z goworka. Jak to mówią prawda w oczy kole. Byliście Jesteście i Będziecie bandą cwaniaczków bojących się Danuty i zawsze będziecie włązić jej w tyłek, aby tylko was nie zwolniła.

Kot Filemon

Wiemy coś na ten temat jaka tam jest praca masz znajomości to masz lepszą pensję nie masz znajomości to (usunięte przez administratora) za dwóch a pensja za jednego jeszcze do tego warunki minusowe tam się nikogo nie szanuje każdy (usunięte przez administratora) na swój strój liczy się tylko to żeby oni mieli a pracownik zwykły śmieć tylko jest piękne przysłowie tym czym kogo darzysz to do ciebie wróci krótko i na temat szukają Jeleni do pracy tam nawet nie szanują osoby które sprzątają dlaczego każdy od nich odchodzi jak tylko przejrzą na oczy wymagania jak u Prezydenta a pensja co kot napłakał śmiechu warte firma wielka a o pracowników którzy zasuwają jak samochodziki się nie szanuję zapytajcie się o premie to zobaczycie jak świnia niebo tam jest tania siła robocza ludzie zacznijcie szanować pracowników bo pewnego dnia będziecie musieli to zamknąć bo nie będzie komu tam pracować niektórzy zmądrzeli i odeszli mnie też już tam niema i dziękuję Bogu bo są firmy które doceniają swoich pracowników

Firma Baltic Trade Danuta Plewa prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna księgowa / księgowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Byly

Duzo zmian duza rotacja duzo chaosu duza odpowiedzialbosc duzy zapier..ol Niska pensja wzgledem tego co robisz

normalny ale wariat

a ja Kocham Baltic Trade

szybki bill

Robota jak robota chyba wy wszyscy zle nastawieni na danusie nie pracowaliscie w gorszych warunkach i z gorszymi ludzmi z wieloma faktami sie nie zgodze. Jest jak jest ja tam nie mam problemu z danusiom i wgl placa tez nie jest najgorsza a jak praca wam sie nie podoba to sie sklada rezygnacje i tyle a nie steka i placze ludzie nikt wam nie kazal tam pracowac. Teraz tyracie gdzie indziej za te same kwity. Pozdrawiam

Nie polecam pracy w Baltic Trade poniewaz P. Danuta nie szanuje pracowników ... Poniza ich na kazdym kroku. Traktuje ludzi jak przedmioty. Nie interesuje się czy pracujesz 8 czy 15 godzin musisz zrobic swoją pracę. Mozesz byc w pracy nawet 24h a i tak mozesz miec tylko jedną przerwe, gdy wyjdziesz wiecej niz raz na przerwę zostaniesz zwolniony... Jeśli chodzi o zarobki są niskie jak na tyle godzin pracy. Traktuje ludzi jak Roboty ,gdy tylko przyjezdza do firmy to kazdy chodzi jak w zegarku... nie potrafi Cie wziąć na bok i porozmawiac i powiedziec jaki jest problem tylko poniży Cie przy wszystkich i przy okazji używa wulgarne slowa. niedługo stanie sie tak ze sama bedzie musiala tam pracowac poniewaz te jej zachowanie podchodzi pod mobbing .

wariat nie człowiek

a ja lubie prace u plewki danka jest spoko trzeba miec tylko mocną psychike, a wszystko przejdziesz

on

duza odpowiedzialnosc, duzy zapier... A malo placa i jeszcze slyszysz, ze to i tak za duzo. I ciagle cos wymyslaja i zmieniaja, zeby ci zabrac z pensji...

mietek

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca minimum 10h w porywach do 14-15 h. 9zł na rękę. Na "czarno" na rozmowie obiecuja najlepsze, w rezultacie jedno wielie kłamstwo i zapiernicznie na kieszen szefostwa. Po poł roku umowa. 6 dni w tyg, arbajt dosłownie. Jeden plus to atmosfera jako taka:) ogólnie lipa. Jka godz nie zrobisz to nie zarobisz.... Bo o podwyzkę nie masz co liczyc.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Trade Danuta Plewa - Wyszków

• Jak się pracuje w Baltic Trade Danuta Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Trade Danuta Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Trade Danuta Plewa?

Baltic Trade Danuta Plewa
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Świętojańska 183
    07-202 Wyszków