Opinie o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltic Trade Danuta Plewa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baltic Trade Danuta Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

danuta

Omijajcie tą fremkę. Właścicielka to buraczana baba, która tak samo traktuje ludzi jaj wygląda. Czyli ch...owo. Marne pensje i (usunięte przez administratora)to wasz chleb powszedni.

Byłaś, czyli już nie jesteś tam pracownikiem? Napiszesz dlaczego już tu nie robisz i jak Ci się z właścicielką układało? No i jak płaciła? Bo po tym poznaję podejście do człowieka pracy, nie po słowach.

Normalna

Pensja zawsze na czas. Chaos, niedopowiedzenia i opierdziel za wszystko. Ludzie się traktują jak (usunięte przez administratora) chociaż powinni się wspierać. Niektóre osoby wyżej (usunięte przez administratora) niż mają, szczególnie 'młodzież', nie wspominając o niektórych przedatawicielach... Żadnych dodatków, ani benefitow. Ciągle nowe osoby, które ciągle są zwalniane. Zamiast wytłumaczenia wieczne pretensje...

@Nic

Jakie te powody oficjalnie są? Duża jest rotacja pracowników? Możesz napisać jak ogólnie wyglądają warunki zatrudnienia? Dobrze chociaż płacą? Można liczyć tu na umowę o pracę?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Baltic Trade Danuta Plewa?

Driver

Bardzo dobra. Z każdym problemem można iść do kierownictwa i pogadać totalnie jak człowiek. Kierownictwo to jeden z większych plusów w tej firmie. Mówię to jako aktualny pracownik.

Aaaaaa

Współczuję wszystkim, którzy się tam zatrudnią. Brak jakiegokolwiek szacunku między współpracownikami. Wieczne pretensje, co i jak byś nie zrobił i tak będzie źle. Nie poleciłbym nikomu. Jedyny plus to to, że są wypłacalni.

@Aaaaaa

No to zawsze coś, że jest kasa na pensje dla pracowników. Czyli pensja zawsze tu jest na czas i w całości, tak? I czy te pretensje przekładają się własnie na wynagrodzenie, czyli np. można komuś obciąć premie, bo właśnie jest wiele takich uwag do danej osoby?

Trąbka Nowy wpis

Nie ma żadnych premii, więc nie mają z czego ucinać. Jest tylko podstawowa pensja.

Zbigniew Nowy wpis
@Trąbka

Rzeczywiście nie wspominają o premii, i w ogóle o zarobkach, szukając teraz młodszego specjalistę ds. obsługi klienta. Zamiast tego chwalą się przyjazną atmosferą pracy, profesjonalizmem i wzajemnym wsparciem. Kto jest więc bliżej prawdy, piszący w lutym o braku szacunku, czy firma ze swym zapewnieniem?

Czy Baltic Trade Danuta Plewa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zlecenie

Jak chcą tylko wykorzystać. To najpierw zlecenie a później powiedzą że źle coś robisz i sajo nara

@Zlecenie

Cześć. No to po jakim czasie firma zwalnia pracowników? Jak te pierwszą dają umowę zlecenie, to na jaki czas? I jak ta pierwsza umowa się kończy, to od razu jest zwalnianie, czy dają drugą kolejną umowę zlecenie??

Hddhdh Nowy wpis

Zawsze najpierw jest zlecenie, potem umowa o pracę. Zlecenie się konczy i albo się nadajesz albo nie.

danuta

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Baltic Trade Danuta Plewa?

Anula

Co to znaczy tak właściwie? Czemu byle jakie? Jakieś formy docenienia pracowników tu są czy nie? No i czy dogadać się można w kwestii urlopów albo innych tego typu spraw?

Driver

Firma Baltic Trade Danuta Plewa prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna księgowa / księgowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Poszukuję zatrudnienia na Przedstawiciel Handlowy. Baltic Trade Danuta Plewa oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Warto aplikować do działu księgowości na pracownika ds niezalezności? Szukają teraz kogos takiego i jestem zainteresowana, tylko że nie podano tam poglądowych zarobków. Ktoś się orientuje jak to wygląda na tym stanowisku? Piszą wgl o kameralnym gronie, to ile osób tu pracuje?

Małgorzata

Możesz napisać coś wiecej? Jak bywało? Ogólnie to jakie zarobki można tu dostać na okresie próbnym? Na jakiej umowie? Jest szansa na umowę o pracę?

Normalna

@Normalna

A dlaczego ciągle zwalniają te nowe osoby? Jakieś powody podają? To są zwolnienia czy po prostu nie przedłużają im umów? Daj znać, bo chciałam aplikować

Nic
@Małgorzata

Wywalają bez powodu, albo wymyślają jakiś absurdalny powód, a także ludzie sami odchodzą, bo nie wytrzymują nerwowo albo fizycznie.

Lucius.A. Castus

Na olx Wisi ogłoszenie do Piaseczna. Oferta krótka i treściwa 4000 netto praca na noce od pon do pt + dwie soboty. Ok 200h w miesiącu z czego 150h z dodatkiem za pracę w nocy + 20% odejmując dodatek nocny i dzieląc pensje przez ilość godzin wychodzi ok 17.48 zł na godzinę.

Teresa
@Lucius.A. Castus

O, czyli praca też w nocy. A mnie interesuje, czy pracodawca zapewnia jakiś ciepły posiłek, ciepłe napoje na te nocki? Szczególnie w zimowe miesiące? Są tego typu dodatki dla komfortu podczas pracy w nocy?

Nic
@Teresa

Jak sobie z domu nie weźmiesz i mikrofali niepodgrzejesz to nic nie będziesz jeść.

Teresa
@Nic

Oooo, słabo. A co z dojazdami do tego miasta. No bo to poza Warszawą. Firma finansuje bilet miesięczny jakiś albo dofinansuje paliwo do auta swojego?

@Teresa

Nic z tych rzeczy, ani dopłaty do paliwa ani do miesięcznego. Pół firmy dojeżdża z Warszawy i nikt nie ma dodatków oprócz przedstawicieli którzy mają auto służbowe.

Hanna

To przedstawiciele mają jakieś karty paliwowe do aut służbowych albo coś w tym stylu? A jak z użytkowaniem samochodu do celów prywatnych, pozwalają na to?

Aleksandra

widziałam, że na start dają zlecenie a potem po "doproszeniu się" już normalną umowę. Czyli po jakim czasie się ją dostaje i czy serio aż tak trzeba o nią walczyć czy normalnie dają? Ona już na nieokreślony?

@Aleksandra

3 miesiące okres próbny zlecenie a później umowa na rok o pracę

@Nikt

A ok dzięki. ;) a warunki to jak oceniasz? ile średnio osób zostaje do podpisania tej na nieokreślony już?

Pani

Jak praca w Baltic trade właśnie mam iść na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać

@Pani

Niczego zaskakującego

Kira

Praca dla desperatów a właścicielka zatrzymała się w dzikich czasach kapitalizmu lat 90. Wulgarna, nie szanująca ludzi baba z bazaru. Klasy i respektu nie da się kupić...

Czym w Baltic Trade Danuta Plewa zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niczym

Joanna
@Nikt

ale jesteś obecnym pracownikiem firmy że tak pewnie o tym piszesz?

@Joanna

Żadna różnica czy były czy obecny każdy powie to samo

@Nikt

Czy to prawda że zwalniają stalych pracowników żeby zatrudniać nowych i mniej im płacić?

Kamil
@Nikt

No jednak różnica jest, więc może wyjaśnisz czy jesteś byłym pracownikiem?

@Kamil

Tak byłym ale z czasów starej ekipy.

@Nowy

Nie wiem tego.

Magdalena
@Nikt

I mówisz że nic sie nie poprawiło? Firma nie oferowała nawet premii stażowej dla starszych pracowników? :/ A umowę o pracę chociaż można było dostać?

@Magdalena

Umowa i nic więcej no znajomy się chwalił ze paczkę na święta Bożego Narodzenia dostał.

Aleksandra

No to skoro się tak chwalił to pewnie coś fajnego było? Bony?

Jaka umowa obowiązuje w Baltic Trade Danuta Plewa podczas okresu próbnego?

Nikt

Zlecenie a później jak się do prosisz o pracę

pytajnik

Jak długo trzeba czekać na umowę w firmie? Czy wypłaty są na czas? Ile trwa okres próbny?

Co wchodzi w socjal Baltic Trade Danuta Plewa?

Jo

Nic oprócz pensji pisał już ktoś o tym

Nic a nic. Ani premii na święta, ani bonów, ewentualnie paczka kabanosów...ani multisport, ani opieki medycznej, ani ubezpieczenia grupowego. Żadnych premii ani nic. Goła pensja.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jo

Najpierw dzień umowa zlecenie później o pracę tylko się przypomnieć trzeba a następnie ewentualnie noc

Jo

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Baltic Trade Danuta Plewa?

Jo

Kiedyś dzień od 4 do 12 robił A nocka od 19 do aż skończyli.

Damian

Faktycznie oprócz pensji na nic innego nie można liczyć ?

@Damian

Tak no ewentualnie opier. Możesz dostać

Czym Baltic Trade Danuta Plewa zachęcają? Jakie mają dodatki?

Absolutnie żadnych dodatków. Ani ubezpieczeń, ani multisport, ani dofinansowań. Tylko pensja. Pod tym względem nawet biedronki mają bogatszą ofertę.

#ciekawy#

Ja a skąd wiesz ze biedronka ma lepszą ofertę - pracowałeś/aś? Jakby tam tak świetnie było to non stop nie szukaliby osób do pracy, zajoma pracuje i szału nie ma. Poza tym jak możesz porównywać warunki jakie daje spółka akcyjna do firmy 1-osobowej?

Praca
@#ciekawy#

To nie jest kwestia różnic pomiędzy spółką akcyjną, a prywatną, tylko kwestia dbania o pracownika. Jak się ma pracowników w (usunięte przez administratora) to wtedy nie rozszerza się świadczeń o nic, poza pensją.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Trade Danuta Plewa - Wyszków

• Jak się pracuje w Baltic Trade Danuta Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Trade Danuta Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Trade Danuta Plewa?

Baltic Trade Danuta Plewa
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Świętojańska 183
    07-202 Wyszków