Baltic Trade Danuta Plewa

Wyszków

Opinie o Baltic Trade Danuta Plewa

Byly

Duzo zmian duza rotacja duzo chaosu duza odpowiedzialbosc duzy zapier..ol Niska pensja wzgledem tego co robisz

normalny ale wariat

a ja Kocham Baltic Trade

szybki bill

Robota jak robota chyba wy wszyscy zle nastawieni na danusie nie pracowaliscie w gorszych warunkach i z gorszymi ludzmi z wieloma faktami sie nie zgodze. Jest jak jest ja tam nie mam problemu z danusiom i wgl placa tez nie jest najgorsza a jak praca wam sie nie podoba to sie sklada rezygnacje i tyle a nie steka i placze ludzie nikt wam nie kazal tam pracowac. Teraz tyracie gdzie indziej za te same kwity. Pozdrawiam

Nie polecam pracy w Baltic Trade poniewaz P. Danuta nie szanuje pracowników ... Poniza ich na kazdym kroku. Traktuje ludzi jak przedmioty. Nie interesuje się czy pracujesz 8 czy 15 godzin musisz zrobic swoją pracę. Mozesz byc w pracy nawet 24h a i tak mozesz miec tylko jedną przerwe, gdy wyjdziesz wiecej niz raz na przerwę zostaniesz zwolniony... Jeśli chodzi o zarobki są niskie jak na tyle godzin pracy. Traktuje ludzi jak Roboty ,gdy tylko przyjezdza do firmy to kazdy chodzi jak w zegarku... nie potrafi Cie wziąć na bok i porozmawiac i powiedziec jaki jest problem tylko poniży Cie przy wszystkich i przy okazji używa wulgarne slowa. niedługo stanie sie tak ze sama bedzie musiala tam pracowac poniewaz te jej zachowanie podchodzi pod mobbing .

wariat nie człowiek

a ja lubie prace u plewki danka jest spoko trzeba miec tylko mocną psychike, a wszystko przejdziesz

Tomek

Odradzam prace w tej firmie. Zarobki w porównaniu do pracy jaką się wykonuje to jakaś kpina praca pod ciągłą presją czasu 6 dni w tygodniu po minimum 10 godz dziennie szkoda zdrowia i czasu dla tej firmy omijajcie to coś z daleka

on

duza odpowiedzialnosc, duzy zapier... A malo placa i jeszcze slyszysz, ze to i tak za duzo. I ciagle cos wymyslaja i zmieniaja, zeby ci zabrac z pensji...

mietek

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca minimum 10h w porywach do 14-15 h. 9zł na rękę. Na "czarno" na rozmowie obiecuja najlepsze, w rezultacie jedno wielie kłamstwo i zapiernicznie na kieszen szefostwa. Po poł roku umowa. 6 dni w tyg, arbajt dosłownie. Jeden plus to atmosfera jako taka:) ogólnie lipa. Jka godz nie zrobisz to nie zarobisz.... Bo o podwyzkę nie masz co liczyc.

Zostaw opinię o Baltic Trade Danuta Plewa - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Trade Danuta Plewa