Opinie o Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy w Mikołów

Czy pracodawca Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Małpa Nowy wpis

Witam! @Pracodawca w żaden sposób nie motywuje pracowników a nawet zwalniają bez powodu osoby pracujące po kilka lat,także odradzam tą firmę

Klient Nowy wpis

Piszę w sprawie sklepu, który mieści się w Świętochłowicach przy ul. Korfantego. Parę lat temu w/w sklepie zmieniła się przemiła i sympatyczna Obsługa, a wraz z nią wszystko i niestety na gorsze!???? Nowe panie zmieniają się bardzo często i ze świecą szukać chociaż odrobiny tego co było kiedyś. Klient raczej jest wrogiem, bo przerywa trwające właśnie rozmowy prowadzone między sprzedawczyniami czy przez telefon. Panie rzadko odpowiadają na dzień dobry, dobrą chwilę trwa zanim zainteresują się kupującym, bo są zajęte czymś na telefonie czy rozmowami. Siedzą tyłkami na stole, na którym stoi urządzenie do próżniowego pakowania towaru. W tych ubraniach korzystają z WC, a później siadają na stół, na który odkładają zapakowane produkty. Z tego stołu nie schodzą nawet jak wtedy , gdy w sklepie pojawia się klient. Swego czasu w tym sklepie były kamery i pracodawca widział, że coś jest nie tak jak powinno być i zaraz zwracał obsłudze uwagę. Widać teraz jest inaczej. Dzisiaj tj.05.08.23 w samych drzwiach odrzucił mnie smród starego, zepsutego mięsa????. Miejsce to od dłuższego już czasu skutecznie zniechęca mnie do robienia zakupów. Obsługa do kitu, wyroby też dużo straciły na jakości i świeżości. Kiedyś trzeba było odstać swoje w kolejce teraz sklep świeci pustakami. No cóż jak dbają tak mają. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. ????????????

Wiecie, czy Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Klientka

Dzień dobry pisze w sprawie sklepu Maxpol w Mikołowie .Jestem stałą klientką i chodzę już lata do tego sklepu. Jednak jedna z ekspedientek bardzo jest nie maila opryskliwa,wchodząc na sęp mierzy wzrokiem jakby pytałam o tutaj robię ? (pani z rudym kolorem włosów).Czy szefostwo nie reaguje na takie rzeczy ,czy nie widzą co się dzieje..Nowe twarze na sklepie usmiechniete ,miłe .Najwyższa pora by sklep.zaczol tętnic życiem ,humorem i zmianom pewnych osób.Inaczej stracicie klientów

Mirosław
@Klientka

Czy zgłaszałaś ten fakt bezpośrednio firmie Maxpol? Myślę, że tego typu fakt powinno zgłosić się bezpośrednio osobie zarządzającej sklepem. Skoro jesteś ich stałą klientką to może napiszesz, czy często zmienia się tam personel obsługujący klientów? Napisz, co zauważyłaś do tej pory odkąd robisz tam zakupy.

@Mirosław

Witam ,tak zgłaszałam pani która tam pracuje już dłuższy czas.Niesrety,efekt bez zmian.Panie które pracują długo tam po wejsciu klienta szeptają sobie do ucha i się śmieją .Nowe panie miłe pełne humoru ale pani która tam niby kieruje sklepem jak tylko zetknie na nie tobie razu dziewczyny gasną .Koszmar nie obsługa w Mikołowie

Aplikowałeś do firmy Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
Mikołów
CARBOAUTOMATYKA SA

Jak firma reaguje na l4?

Klientka

Dlaczego wędliny czy salceson są krojone grubo i w osłonkach?, to jedyny sklep w Mikołowie w którym tak są krojone, po sklepie kręci się kilka pseudo ekspedientek a jeden klient stoi 20 przynajmniej mint w oczekiwaniu na obsługę bo są najbardziej zajęte sobą i gadaniem o (usunięte przez administratora) marynie, to jest żenujące i dziwię się że właściciel nic z tym nie robi!!!

jola

Ekspedientki w sklepie Maxpol na Halembie opryskliwe ,niegrzeczne.Robiłam dziś zakupy i zwróciłam pani uwagę że powinna obcinać końcówki to przy klientach poobrażała mnie i nazdawała jak niegrzecznemu dziecku.Cena na kasie wyższa niż na cenówce ale to ponoć nie jej wina tylko kasa tak robi,Chamstwo

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy - Mikołów

Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy

Maxpol Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy