A&I S.C. Tomasz Galusek Grzegorz Niedźwiedź Lodomania Lodziarnia

Rybnik

Opinie o A&I S.C. Tomasz Galusek Grzegorz Niedźwiedź Lodomania Lodziarnia

wika86

Totalnie nie zgadzam się ze wcześniejszą opinią. Tak mogą napisać tylko osoby, który się nie chce pracować, a potem swoje niezadowolenie potrafią anonimowo przedstawić w internecie... Ja pracowałam w Focusie w Rybniku i nie narzekam, atmosfera ok, wypłata zawsze na czas, a każdy włożony wysiłek zawsze zostawał nagradzany premiami, a to działało motywująco. Przynajmniej na mnie działało :)

Sia

Cóż, tragedia. Ze względu na kadrę. Mobbing, wyzysk, a kierowniczki zmiany udają wielką władzę dopóki nie zobaczą na horyzoncie szefostwa. Wtedy to magicznym sposobem porzucają ploteczki nad kawką i łapią za co mogą - nawet zwykłą miotłę czy worek na śmieci - tylko po to, żeby nie wyszło, że nic nie robią. Nie polecam, choćby to było ostatnie miejsce pracy świata. Zgnoją, wyzyskają, a na końcu zwalą całą winę na Ciebie.

Zostaw opinię o A&I S.C. Tomasz Galusek Grzegorz Niedźwiedź Lodomania Lodziarnia - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&I S.C. Tomasz Galusek Grzegorz Niedźwiedź Lodomania Lodziarnia