M.W. Mizgier sp.j.

Kijewo

M.W. Mizgier sp.j.

Opinie o M.W. Mizgier sp.j.

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie M.W. Mizgier Sp.j.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

pracownixx

(usunięte przez administratora) Kierownik - ok jak na kierasa :) praca trochę ciężka, zależy kto co robi... ale do przyjemnej i lekkiej nie należy. Są gorsze, za te pieniądze. Wypłata na czas. Kadra OK. (usunięte przez administratora)

Tristello

2 tygodnie temu zacząłem, trochę podnoszenia, ale jest dobrze ;)

były

pracowałem kiedyś tam - nawet nie było źle

ja i ty

JEST DOBRZE ALE ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ POZDRAWIAM

BABOL

pozdrawiam wszystkich od mizgiera :)

smyk

Ludzie, przestańcie. Praca fajowa a kadra kompetentna, a to w dzisiejszych czasach rzadko się zdaża.

alibaba

mila i przyjemna atmosfera , dobre zarobki ogolnie nie jest zle jak sie slyszy.

Praca przyjemna i ciekawa,wynagrodzenie należyte,Pieniądze zawsze na czas wypłacane Polecam!!!

Zostaw opinię o M.W. Mizgier sp.j. - Kijewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.W. Mizgier sp.j.