Weko-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Weko-Polska Sp. z o.o.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Weko-Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

alga

gdzie dobrze placa to nie szukaja pracownikow

Pawel 84

Spoko firma dobrze sie pracuje nie ma co narzekac

ja

jak oraja wszystkie soboty i niedziele to te dwa tys maja

ona

Czy ktoś wie jak tam się zarabia i czy potrzebują ludzi do pracy?

gosc

jakie zarobki?

BRO

firma morze dobra ale ludzie którzy tam pracują do bani gorszych niema nie warto tam pracować jak masz plecy to masz dobrze jak nie masz to zle stawka to dla znajomych to 35g za kilometr(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Weko-Polska Sp. z o.o. - Moszczanka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weko-Polska Sp. z o.o.