Opinie o Wencel Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wencel Professional Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wencel Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wencel Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Krystyna Nowy wpis

Widzę że ostatnio narzekaliście tu na zarobki i niską premię. Jak ta sytuacja wygląda obecnie? Podwyższyli wam coś? Inflacja wam nie straszna? :D Jakie macie premie i na jakich zasadach się je otrzymuje?

Piotr Nowy wpis
@Krystyna

Sytuacja bez zmian

@Pracodawca Nowy wpis
@Piotr

Panie Piotrze, nie kojarzę aby jakikolwiek Piotr u nas pracował :) Sytuacja jest taka że Ci którzy mieli chęci do pracy i robili więcej niż odbicie karty pracują do dzisiejszego dnia. Firma jest stabilna i ma się bardzo dobrze. Myślę, że pensje są dalekie od najniższej krajowej ale wiadomo, internet to cudowne narzędzie i pozwala ludziom wylewać swoje żale. Sugeruje zapytać obecnych pracowników a nie tych z którymi firma się rozstała (chyba nie bez powodu). Prawda leży tam gdzie się ją zaparkuje. Tak czy inaczej, pozdrawiam każdego byłego pracownika firmy Wencel Sp. z o.o. tym samym, życząc mu jak najlepiej!

Nadgodziniarz Nowy wpis

Taka firma w Warszawie nie istnieje od ponad 15 lat. Zbieżność i podobieństwo nazwy jak widzę, mylicie ze sobą inne firmy. Zwróćcie może uwagę na nip firmy, adres oraz nazwę, chyba że nawet nie wiecie w jakiej firmie pracowaliście i gdzie się mieściła. Ale z tego co czytam piszecie o niej opinie jakbyście faktycznie byli tam zatrudnieni i to jeszcze niedawno :) Gratulacje i Pozdrowienia

Magdalena

Faktycznie, patrząc po Waszych opiniach, firma nie ma za wiele do zaoferowania pracownikom - niska pensja, zła atmosfera. Zastanawiam się, czy nadgodziny są obowiązkowe, czy można się liczyć z jakimiś komentarzami, gdyby się odmówiło? Czy pracownicy biurowi również zostają po godzinach?

@Magdalena

Z biura nikt minuty dłużej nie zostaje chyba ,że kierownik serwisu który i tak nie ma własnego życia po za pracą (Pozdrowienia dla Krzyśka).Na realizacji pracownicy nic nie mają do powiedzenia i siedzą czasami cała noc i pracują bo ktoś tak terminy mądrze ustalił z biura ale ich to nie interesuje tylko aby zwalić problem na innych tak to wygląda w dużym skrócie.

Kacper

Czy trzeba w firmie zostawać po pracy?

@Kacper

Często się zdarza ,że trzeba zostać do późnych godzin wieczornych. Jeżeli myślisz o pracy tam to nie polecam szkoda czasu , nerwów , pensja śmieszna ( najniższa krajowa + jakaś śmieszna niby premia która składa się na 2200zł a nadgodziny liczone normalnie czyli po najniższej krajowej z godzinę...) atmosfera grobowa w tej pracy głównie przez zakłamanych dwoje ludzi z biura. Nie polecam

Expracownik
@Kacper

Owszem czesto robilo sie ponad wymiar godzinowy. Co prawda zaplacili za nadgodziny ale doprosilem sie dopiero po trzech miesiacach. Tlumaczyli sie ze nie maja pieniedzy

Byly pracownik
@Andrzej

Jesli to Ty Andzrzej gdzie pracowalismy we 3 razem to odezwij sje bo nie mam twojego nr tel.

@Byly pracownik

Tam nigdy więcej osób nie pracowało jak 3 . Panowie tam na narzędzia pieniędzy nie było i trzeba było swoje przynosić o czym tu pisać więcej ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wencel Professional Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Nie polecam! Brak szacunku do ludzi , kłamią i jeden na drugiego tylko za plecami gada. Zarobki bardzo słabe , częste zostawanie po godzinach i jeszcze pretensje mają. Ogólnie szkoda czasu i nerwów.

Honorata
@Piotr

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia - to jest to kwestia indywidualna. Bardziej niepokoi to częste zostawanie po godzinach i oczywiście brak szacunku na linii pracodawca - pracownik. No a jak z pozostałymi warunkami w Wencel Professional? Macie tam zapewniony jakiś socjal?

@Honorata

Honorata - socjal ? tam nie znają takiego słowa w tej firmie tak samo jak - Professional.

Tycjan

Tak spokojnie na forum to jasny sygnał, że ludzie są zadowoleni z pracy. Wysokość zarobków w znacznej mierze zależy od nas samych.

Ktoś

@Olek a ta śmieszna wg Ciebie premia to ile wynosi?

olek
@Ktoś

100 zł premia oczywiście na papierze najnizsza krajowa

Słabe zarobki to znaczy jakie?

Olek
@Michał

Najniższa plus śmieszna premia

pracownik ds admin.

słabe zarobki :(

rob

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKLADZIE

az

nie polecam, same prywatne układy jak jesteś spoza rodzinki to się nie liczysz (także finansowo)

rz

Do pracy w tej firmie nadają się osoby, które są spokojne i dają sobą pomiatać....

Pracowałem do niedawna...dno,pensja nieadekwatna do pracy i wykształcenia oraz brak szacunku do pracownika

admin

Podoba Ci się praca w firmie Wencel Professional Sp. z o.o.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Wencel Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wencel Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wencel Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wencel Professional Sp. z o.o.?

Wencel Professional Sp. z o.o.
  • Tytoniowa 30
    04-228 Warszawa

Wencel Professional Sp. z o.o.