Opinie o Warma Sp. z o.o. (W upadłości) w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Warma Sp. z o.o. (W upadłości). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Warma Sp. z o.o. (W upadłości) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warma Sp. z o.o. (W upadłości) w Grudziądz

Kort Nowy wpis

Nie ma co się rozdrabniać, warunki w Warmie był naprawdę dobre, może dzień bylo opóźnienie wypłacie z raz, ale co to za różnica.

bim Nowy wpis
@Kort

Właśnie też sie zastanawiam co to za różnica, ważne ze bylo wszystko okej.

tomek Nowy wpis
@bim

Widać że opinie są wstawiane przez kogoś kto chce celowo wybielić warme... Pracowałem tam osobiście i powiem prawdę jak było, warunki były tragiczne, po pierwsze hala z lat 50 z dziurami w dachu (w niektórych miejscach powstawały wielkie kałuże...) cud że nikogo tam prąd nie poraził... oświetlenie było ale co to za oświetlenie jak na drugiej zmianie gdy zachodziło słońce nie było nic widać? Nie było opóźnień z wypłatami?!? To czemu do dziś ludzie nie otrzymali wypłat?!?!(usunięte przez administratora)

Ja pracowałem w firmie kilka miesięcy, bywało różnie, ale zawsze miałem wynagrodzenie na czas w całosci.

Nick Nowy wpis
@Gość

Narzekać nie ma na co, to prawda było wynagrodzenie, dobra atmosfera, zawsze prace będę wspominał w porządku, w porównaniu do moich poprzednich pracodawców było naprawdę okej.

Rick

Naprawdę dobre warunki, nie ma na co narzekać, jak się jest w porządku do pracodawcy to pracodawca też jest okej.

Ravker

Ja na zakład złego słowa powiedzieć nie mogę, pracujesz to pracodawca jest w porządku, nie pracujesz to wiadomo... Ogólne warunki są dobre, nie ma na co narzekać

Aplikowałeś do firmy Warma Sp. z o.o. (W upadłości)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

ja na pracę nie narzekam, można zarobić warunki są całkiem ok.

Wox
@Gość

Kultura pracy na wysokim poziomie, wynagrodzenie zawsze na czas, czego chciec wiecej

bim
@Gość

to prawda warunki okej, ale i ogólnie pracodawca podchodzi do pracowników bardzo dobrze. Ze swojej strony mogę polecić pracę w zakładzie.

Kajtek

Firma jak najbardziej na plus. Dobre warunki, dobra umowa, nie ma co narzekać.

uzytk
@Kajtek

potwierdzam wszystko, się zgadza:)

Vol

Firma zła nie jest. Grunt, że dobrze nią zarządzają. Praca na produkcji jak to praca raz lżej raz ciężej, ale jesli chodzi o organizacje to nie moge zlego slowa powiedziec.

si
@Vol

to prawda nie ma co sie czarowac praca fizyczna ale daja zarobic i dobrze traktują pracownikow.

Mieciu

Czy ktoś wie co z długami firmy Warma? Została kupiona przez jakąś firmę ze skrytką pocztową w Warszawie.

Radker
@Mieciu

Ja współpracuję długo z firmą i nie wiem nic o żadnych długach, współpraca przebiegała zawsze pomyślnie.

Ja pracowałem w firmie i na pracę nie narzekałem, wszyscy byli kulturalni, nie było nieprzyjemnych sytuacji,wiaodmo, ze czasami ktos moze miec gorszy humor ale nie przesadzajmy, nie rozumiem tych opinii..

Gorg
@Gość

dokładnie, warunki są naprawdę dobre, nie ma żadnej spiny, ani chodzenia na baczność, wiadomo, pracowac trzeba w każdej pracy

Kart
@Gość

ja też nie narzekam, praca jest całkiem okej

Kamil

Ja prace oceniam pozytywnie, swoje zarabiam, a z szefostwem tez da sie dogadac. Nie wiem skad sie wziely te plotki, ale mnie nic odbiegajacego od normy, nie spotkało

@Kamil

mam tak samo, jak dla mnie warunki są dobre, mozna zarobic i co najwazniejsze, firma wypłacalna

Wulkan
@Kamil

Jak dla mnie praca też jest dobra, nie ma az tak dużego natłoku obowiązków, ze wszystkim da się na spokojnie wyrobić, warunki nie są złe

gość
@Wulkan

Ciekawe,pracujesz w Warmie?Firma zamknięta.Po co piszesz bzdury?

Wykrecony

Z tego co kiedys sie dowiedzialem to bywal w firmie w Slupsku ktora produkuje maszyny do zbioru pieczarek ,udalo sie rowniez ustalic ze ma jakies interesy z gosciem co prowadzi przetworstwo rybne w Slupsku

UWAGA DŁUŻNIK

Zapraszam do kontaktu w temacie odzyskiwania pieniędzy od tej firmy Kontakt: 739 904 425

Fyi

Za późno wielu juz dalo się (usunięte przez administratora)

Co za bzdury. Znam go i pracuje z nim. Ale widac ze hejt dotrze wszedzie i dopadnie kazdegi. Slabo sie robi

Wykrecony

Ktora kolego bo z checia doloze

Kryka

I już nie odbierze

Karol

To prawda że (usunięte przez administratora)został zwolniony?

Fyi
@Karol

Podobno tak.

pracownik produkcji

Nie rozumiem. Pracuję tu kilka miesięcy jako monter. Stawki w porównaniu do firm z okolic są atrakcyjne. A pracować wszędzie trzeba... Nieważne jaki zakład.

admin

Macie doświadczenie w pracz w firmie Warma Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Warma Sp. z o.o. (W upadłości)
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Lotnicza 21
    86-300 Grudziądz

Warma Sp. z o.o. (W upadłości)