Opinie o Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK w Zduńska Wola

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK?

Zniesmaczona Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Tyranie do upadłego za najniższą krajową. Nadgodziny bardzo często, oczywiście jak się okazuje niestety charytatywne. Pracownik kompletnie nie doceniany. Za wszystko szef szuka winy w pracownikach. Nie ma tam czegoś takiego jak ciąża, jak choroba, l4. Szef bardzo niesympatyczny, nie wiem jak teraz ale jeszcze niedawno nad głowami pracowników i non stop patrząc na ręce kontrolę sprawowała matka szefa , równie niesympatyczna. Co do pracowników, chlopaki naprawdę w porządku, oprócz Przemysława, który jest lizotyłkiem i donosicielem szefa. Jeżeli chodzi o ekspedientki to jeszcze większy dramat . Ogólnie panujaca obłuda, fałsz, podstęp, ploty. Najgorsza czarna , przy kości, z grzywką Ewelina. Najbardziej miesza w tym kotle, każdego obgaduje, każdemu o każdym mowi co innego, wywołuje konflikty. Atmosfera pracy jest fatalna. nikt szanujący siebie nie powinien tam tkwić. Odradzam

Nowaczyk Nowy wpis
@Zniesmaczona

Niestety muszę potwierdzić opinie o w.w ekspedientce z grzywką, będąc klientem nie raz byłem świadkiem obgadywania innych. Jeśli ma potrzebę wyrzucenia swoich żali powinna je zachować dla siebie lub kiedy w cukierni nie ma klientów, zero jakiegokolwiek skrępowania i wyczucia, powinna nie raz ugryź się w język. Co do ciast wszystko w jak najlepszym porządku, najlepsze słodkie bułki jakie jadłem. Pozdrawiam

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Mechanik.

Ciasta dobre, szkoda tylko, że ekspedientki nie wiedzą że pieniądze to siedlsko wielu bakterii chorobotwórczych, wśród których mogą się nawet znaleźć pałeczki Salmonelli- mimo, że jest "talerzyk" na wydawaną resztę panie kładą pieniądze na papierze do pakowania ciasta

Czy po rozmowie w Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Czy Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK organizuje staże dla studentów?

Marmolada

Zakład cukierniczy przyjmuje uczniów do odbycia stażu. Ale najlepiej jest się z Zakładem skontaktować

Ptys
@Marmolada

Nie polecam uciekać jak się najdalej wykorzystują pod każdym względem

...

????

Gosc

(usunięte przez administratora). Nie zycze nikomu. Okropna, nie do zniesienia na dłuższą metę atmosfera w pracy. Ciągle telefony i zawracanie głowy po godzinach pracy, wykorzystywanie pracownika na każdym kroku. I to wszystko serwują za najniższa krajowa. I zdziwieni, że ta młodzież teraz taka,, roszczeniowa'' i pracować w takich warunkach za pół darmo nie chce. Żenada

Iza

Dobry pracodawca potrzebuje dobrych pracowników, którym chce się pracować. Każdy powinien pracować, żeby atmosfera była dobra.

Nowa

Nie polecam pracy w cukierni ani w lodziarni, atmosfera do kitu, niektóre dziewczyny mile inne mają problem o wszystko, Przemysław tak zwany kierownik stosuje mobbing bo inaczej tego nazwać nie można, P. Kłak od ciebie oczekuje wszystkiego ale od siebie nie daje nic, pracownik pracujący ponad normę nie jest doceniony, na kasie (usunięte przez administratora) nadgodziny, weekendy i święta płacone dodatkowo nie są, z urlopami problemy bo tam musisz iść na urlop wtedy kiedy szef tego oczekuje a kiedy ty sobie coś zaplanujesz to są problemu, jeżeli jesteś chory, przeziębiony nie ma takiego czegoś jak l4, nie ma dnia na dziecko chociaż się należy ani innych takich dni jak ślub, pogrzeb itd. Praktycznie sama zazdrość, nienawiść i cały czas problemy. Jeżeli jest mały ruch to szef i tz. Kierownik Przemek uważają ze to twoja wina i się na tobie wyzywaj czepiają się o wszystko. Wypłata niby na ostatniego ale jak sobie szef wyjedzie to musisz czekać a niestety nie informują cię że będzie jakaś zwłoka, papiery pokręcone bo w tej firmie księgowa jest dla szefa a nie dla pracownika więc nic się od niej nie dowiesz co ci się należy itd informacji trzeba szukać na własną rękę ale tak jest jak się leci po kosztach i emerytów zatrudnia. Co do pracowników w Zduńskiej Woli chłopcy na produkcji bardzo mili, przyjaźni oprócz Przemka który uważa się za prawa rękę szefa, Ewelina i Agata dwie (usunięte przez administratora) które tylko plotkują i kombinują jak ci kłody pod nogi podłożyć, Anna sympatyczna, miła nie mam nic do zarzucenia, Wiolka dwulicowa ale również nie mam nic do zarzucenia a Dominika to nawet szkoda gadać. Pracy tam nie polecam.

System pracy do kitu. Czy pracujesz więcej czy mniej godzin pensja taka sama więc wiadomo, że pracujesz zawsze więcej. Atmosfera w pracy okropna i właśnie dlatego tam ciągle poszukują pracowników. Pozdrawiam

Magdalena
@Anonim

Z Twojego wpisu wynika, że nadgodziny w Zakład Cukierniczy nie są płatne. Napisałeś, że pensja jest niezależna od tego, czy pracujesz dłużej, czy nie. A czy firma oddaje je w takim razie w dniach wolnych?

Magdalena

Szkoda, że prawie nikt nie pisze nic o pracy w Zakładzie Cukierniczym. Napiszcie coś o systemie pracy, będę wdzięczna. Często macie nadgodziny?

Agatka

Cześć wszystkim. Chciałabym pozdrowić wszystkich cukrusiow. Jesteście najlepsi! Bardzo lubię jeść u was lody są najlepsze a w szczególności te ciepłe mmmniam. Pozdrawiam.

Wiesiek

Lubie swoją pracę i robić pączuszki, polecam

Prawdziwy i jedyny Adam

Witam, proszę nie sugerować się wpisem "ADAM" to typowy troll,

@Prawdziwy i jedyny Adam

Podpisuje się pod tym postem .

Pozdrawiam osobę która podaje się pod moje imię żałosne by nie mieć odwagi podać własnego imienia pod swoim zdaniem...

Sebastian

Witam, nie zgodzę się z tym wpisem Przemek i Ewelina to przemiłe i wzorowe małżeństwo, Damian to schludny i czysty chłopak, pracowałem tam wiele lat i złego słowa nie powiem na ten zakład, przepyszne ciasta polecam gorąco Sebastian .

Ja(2)

Przemysław mnie dużo nauczył w dziedzinie cukiernictwa , bardzo dobrze mi się pracuje zawsze wyciągnie pomocną dłoń . Szczery człowiek , a jego żona Ewelina bardzo sympatyczna kobieta zawsze pomoże i chciałbym ich pozdrowić bardzo serdecznie :)

Robert Makłowicz

Polecam , bardzo dobre ciostka robita

Przemciu

Dodam że lubię kopać te dolki :D

@Przemciu

A ja smarować blaszki :)

Przemciu

Polecam :)

Ja(2)

Nie ładnie podszywając się pod kogoś kim się nie jest , pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK?

Zakład Cukierniczy SŁAWOMIR KŁAK
  • Łaska 45A