Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Opinie o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Iza

Witam serdecznie, na forum o Cukierni u Jabłonowskich jest jakoś mało opinii. Może ktoś z Was zechce opisać aktualną sytuacje związaną z atmosferą w tej firmie? Czy ktokolwiek może polecić tego pracodawcę?

Rozżalona
@Iza 12.09.2018 12:12

Odradzam.Pracowałam po 13 godzin dzień w dzień za 11 zł na godz.I kiedy rozstałam się w końcu,bo byłam już wykończona to teraz jeszcze posądzają mnie o kradzież pieniędzy chociaż złotówki nigdy nie wzięłam...A odradzano mi pracę u nich...ale nie posłuchałam.Więc wy posłuchajcie mnie...

Hhhhh

Witam czy jest możliwość skontaktowania się z państwem?

Czy ktoś z Was mógłby opisać Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w U Jabłonowskich Cukiernia? Napisz o tym!

Zostaw opinię o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich