Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich
3 3

Opinie o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lola

Lista płac to chyba żartuje...dalej ogarnia to pseudo księgowa p.Basia?Przepis na ciastko ponczowe...gorąca woda z cukrem namoczyć i ponownie włożyć stary krem...blee

Lola

Po kilku latach pracy okazało się że nie płacił składek...często wyrzucają z dnia na dzień bez wypłaty...ciastka stare i zjełczale

Zdzisiek
@Lola 06.05.2018 14:48

Przecież co miesiąc podpisuje się listę płac które przygotowuje biuro rachunkowe. Pozatym człowiek chodzi do lekarza czy jakies zwolnienie lekarskie. Fałszywe ta opinia

anonymous

Właściciel to oszust i kombimator W dniu 21.11.2017nie wyplavil wynagrodzenia bo ksiegowa zbyt duzo naliczyla podczas rozliczenia obiegowki grozbami zmusil mlodego pracownila do podpisania nieprawdy po czym z wulgarnymi epitetami wyrzucil bylego pracownika z firmy sprawa ma dalszy ciąg w PIP Sądzie Pracy i na prokuraturze nie polecam oraz szukam osob poszkodowanych przez tą firmę

Hhhhh
@Bet 22.03.2018 21:22

Witam czy jest możliwość skontaktowania się z państwem?

Czy ktoś z Was mógłby opisać Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w U Jabłonowskich Cukiernia? Napisz o tym!

Koneser

Stanowczo nie polecam tej cukierni, wypychają stare ciastka, a to co ostatnio nabyłem przy Bazyliańskiej 20, nie nadawało się do jedzenia, jak można wciskać klientom taki towar. Były tak zeschnięte i twarde, że widelca nie udało się wbić i ciężko było przekroić nożem. Poszedłem z reklamacją, to pani bezczelnie, że "te ciastka już tak mają". Zastanawiam się więc dlaczego nie nazwali tych ciastek sucharami, jak one tak mają. Jak ktoś się skusi, to przed zakupami radzę nabyć jakiś młotek do kruszenia ciast, no chyba, że trafi się na świeżą dostawę, albo jak zauważyłem niektórzy klienci każą sobie podawać ciasta leżące najbliżej szyby, ale to też wydaje się złudne. Jakiekolwiek zakupy to nie totolotek, trafi się czy nie, kupujący ma prawo oczekiwać świeżych i smacznych wyrobów, a przede wszystkim nie szkodzącym zdrowiu. W tym wypadku zostałem nabity w butelkę i jeszcze za to zapłaciłem. Usuwają także niepochlebna opinie ze swojej strony na Facebooku i blokują osoby które te opinie zamieszczają, rozumiem dbają o wizerunek, a powinni raczej o klienta, starać się by był zadowolony, poprawić jakość swych wyrobów i tym zachęcać następnych!

Felka

W czwartek 18 maja na Magicznej 4 w Warszawie kupiłam 3 krupniki i pierogi z mięsem. W krupniku mole... i białe gąsieniczki... Pierogów nawet nie rozpakowałam... Pieniążki zwrócono mi bardzo szybko więc przypuszczam, że nie była to pierwsza sytuacja tego typu. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich