Doris Nowy wpis

Żeby chcieć tam pracować trzeba mieć niską samoocenę i mało wiary w siebie oraz nie mieć szacunku do siebie, bo każdy szanujący się człowiek mający trochę wiedzy nie pracowałby w miejscu gdzie nie ma zapewnionych co najmniej podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka.

Beza Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef obiecuje dużo, a jak przychodzi co do czego to brak umowy, płaci mniej niż wcześniej sam proponuję udając zdziwionego, że mowa była o innej stawce. Generalnie wyzysk, pracownik ma być na zawołanie 24h dostępny, ciągle pod telefonem, jak pracownik potrzebuje wolne to musi sobie sam znaleźć osobę na zastępstwo. Pracodawcę nie obchodzą problemy pracowników, pracownik ma się poświęcać dla firmy, korzystać ze swojego prywatnego telefonu, najlepiej swoje narzędzia pracy przynosić żeby nie narażać szefa na koszty. Na święta ani dziękuję ani złotówki więcej do wypłaty. W okresach wzmożonego ruchu pracuje się codziennie po min. 12 godzin. Praca tylko dla tych którzy nie mogą znaleźć żadnej innej albo jako przejściowa.

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Jerzy Kaliszczak?

Pracownik Nowy wpis

Ja pracuję już dłuższy czas w cukierni i jestem bardzo zadowolona. Wypłata jest zawsze na czas, pensja generalnie ok. Nikt nie pracuje 7 dni po 10h - to bzdura, nawet jak jest się 10-12 h to następny dzień jest wolny, jestem przeważnie 4 dni w pracy- jak większość. Z umową o pracę nie było żadnego problemu. Szef wymaga, ale szanuje pracowników- jakoś nigdy nie było z tym problemu, czasem są sytuacje nerwowe jak wszędzie. Niektorzy pracownicy naprawdę niewiele z siebie dają... Polecam firmę jako pracodawcę. A jak komuś nie pasuje, to zawsze można zmienić:)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Obecni

Nie polecam firmy i przede wszystkim odradzam. Brak szacunku do pracowników, wymagania takie ze glowa boli zamiast 8-9 godzin pracuje sie tam 10-12h, za bardzo male i nie regularne pieniadze. Brak szacunku do czasu prywatnego pracownika, pisanie poznymi wieczorami sms-y a gdy sie nie odpisze to na drugi dzien jest afera Wielka. Na umowe trzeba czekac potem dostaje sie śmieciowke na krotki czas a gdy ona sie skończy to znow trzeba czekac na kolejna. Po prostu brak slow odradzam wszystkim a to wszystko zwiazane wlasnie z panem Piotrem.

Czy w Justynka Cukiernia Jerzy Kaliszczak jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ktoś.
@Pytanie

Niestety nie, zgłaszane problemy są ważne ale tylko na chwilę później już nie interesują pracodawcę.

Ktoś.

Jeżeli chodzi o Pana Jerzego to naprawdę dobrze zarządzał i firmą i pracownikami, szanuję i dbał o pracowników, za to o Panie Piotrze już nie można tego powiedzieć. Nie szanuje pracowników jako podwładnych ale także jako ludzi, nie szanuje czasu swoich pracowników, piszę sms z informacjami dotyczącymi pracy o naprawdę późnych godzinach po czym robi awanturę że dana osoba nie odpisała, jest naprawdę nie poważnym człowiekiem, nie polecam podjęcia pracy w tej firmie, Pan Piotr jak nikt umie zniszczyć psychikę

Uważaj

Sprbiwała i ma dość Jerzy. Nie dziwie się innym (usunięte przez administratora)

Anna

Kiedyś właścicielem był Pan Jerzy. Wtedy wszystko było klarowne. Niestety od czasu gdy firma zarządza jego syn wszystko się zmieniło. Jest apodyktyczny, wymagający ponad miarę. Wynagrodzenia są potrącane, problemy z urlopami, porządną umową.. ciągły stres w pracy i nic więcej. Odradzam.

Stalineczka

Powiem tylko tyle: umowy nie mogłam się doprosić przez jakieś 2-3 miesiące, a gdy powiedziałam, że rezygnuję bo bez umowy robić nie będę dostałam o połowę mniej kasy niż pierwotnie się umawialiśmy. Szkoda gadać. A pracuje się tam po 10 godzin 7 dni w tygodniu. Masakra!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Kaliszczak - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jerzy Kaliszczak
0/5 Na podstawie 0 ocen.