Cichowscy Cukiernia

Kraków

Cichowscy Cukiernia
0 0

Opinie o Cichowscy Cukiernia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mikołaj

Cukiernia Cichowscy funkcjonuje już na rynku od roku 1945, więc na pewno wiele osób mogłoby wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie. I zastanawia mnie z tego powodu fakt, że wątek stał się nieaktywny. Może któryś z pracowników powie, czy firma aktualnie potrzebuje nowych ludzi do pracy? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Nie zatrzymujcie takich informacji dla siebie. Na pewno dzięki nim ktoś znajdzie pracę.

Czy jakiś pracownik firmy Cichowscy Cukiernia chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Nikos

A ja lubiłem tam pracowac choc bylo czasami ciezko ale kasa zawsze na czas!,duzo sie nauczylem a pana Z. wspominam z sentymentem bo gosc sie znal na robocie i nie zgodze sie z opiniami typu tyran itp, a ze czasami mu wyskoczylo hasło typu "banda sku....w...synow" czy "tak mi pier....cie ta robote" bo mial nerwa-kazdemu sie zdarza,uwazam ze jedna z lepszych cukierni w krk, a ze robic trzeba takie czasy,swieta zasowanie ale i po 2/3 wyplaty placone extra tylko za święta,kto odporny i chce mu sie robic to ja polecam.

lol

zgadzam sie z tym opisem banad skór wy sy nów

kikide99

Witam Ja bede miala tam praktyki i chciala bym sie cos dowiedziec wiecej o panstwie cichowskich.Jak wyglada ich podejscie do praktykanta i ogulna wspulpraca. Pozdrawiam

LUCYFER

Cukiernie Cichowskich staram się wymazać z pamięci ,totalny koszmar ,wyzywanie pracowników poniżanie ich, szefostwo goni za kasą jak szczury po kanale wszystko kosztem pracowników ,pan [usunięte przez moderatora] wariat ,szaleniec , tyran despota ,nie ma litości dla ludzi .pan [usunięte przez moderatora] nawet da się z nim dogadać nie mam mu nic do zarzucenia ,pisze to bo przepracowałem tam kilka lat nabawiłem się poważnej nerwicy

Zostaw opinię o Cichowscy Cukiernia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cichowscy Cukiernia