Cichowscy Cukiernia

Kraków

Opinie o Cichowscy Cukiernia

Nikos

A ja lubiłem tam pracowac choc bylo czasami ciezko ale kasa zawsze na czas!,duzo sie nauczylem a pana Z. wspominam z sentymentem bo gosc sie znal na robocie i nie zgodze sie z opiniami typu tyran itp, a ze czasami mu wyskoczylo hasło typu "banda sku....w...synow" czy "tak mi pier....cie ta robote" bo mial nerwa-kazdemu sie zdarza,uwazam ze jedna z lepszych cukierni w krk, a ze robic trzeba takie czasy,swieta zasowanie ale i po 2/3 wyplaty placone extra tylko za święta,kto odporny i chce mu sie robic to ja polecam.

lol

zgadzam sie z tym opisem banad skór wy sy nów

kikide99

Witam Ja bede miala tam praktyki i chciala bym sie cos dowiedziec wiecej o panstwie cichowskich.Jak wyglada ich podejscie do praktykanta i ogulna wspulpraca. Pozdrawiam

LUCYFER

Cukiernie Cichowskich staram się wymazać z pamięci ,totalny koszmar ,wyzywanie pracowników poniżanie ich, szefostwo goni za kasą jak szczury po kanale wszystko kosztem pracowników ,pan [usunięte przez moderatora] wariat ,szaleniec , tyran despota ,nie ma litości dla ludzi .pan [usunięte przez moderatora] nawet da się z nim dogadać nie mam mu nic do zarzucenia ,pisze to bo przepracowałem tam kilka lat nabawiłem się poważnej nerwicy

Zostaw opinię o Cichowscy Cukiernia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cichowscy Cukiernia