Dzioba Catering Michał Dzioba

Opinie o Dzioba Catering Michał Dzioba

natalia

nie polecam. właściciel oczekuje, że będziesz pracować za miskę ryżu, że jak się przemęczysz, to lada dzień to zaowocuje w przyszłości i dostaniesz normalną pensję i umowę. bajkopisarz typowy.

Liwia

Przewinęłam się przez tę firmę. Praca jak praca. Można się sporo nauczyć, nie robią ciągle tego samego, różne kuchnie i to jest fajne. Nie ma tam rotacji, ludzie trzymają się tego miejsca. A sam właściciel - uwierzcie, mogło być duuużo gorzej :) Płaci i wymaga. Ogólnie na plus.

Michał Dzioba

Dzioba Catering nie jest spółką! Osoba pisząca \"fatalny pracodawca\" nigdy nie pracowała w firmie Dzioba Catering - Michał Dzioba. Ta opinia powinna zostać usunięta! Portal nie weryfikuje w żaden sposób osób, które zamieszczają nieprawdziwe informacje bez karnie.

miqado

FATALNY PRACODAWCA

Zostaw opinię o Dzioba Catering Michał Dzioba - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzioba Catering Michał Dzioba