McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Wrocław

Opinie o McDonald's Polska Spółka z.o.o.

Moon
użytkownik zarejestrowany

Jaki jest McDonald's Polska Spółka z.o.o. to każdy widzi, firma jest mistrzem w zatrudnianiu pracowników, od razu wszyscy mają tam umowę o pracę, więc jest pewnie, nie wyrzucają nikogo z dnia na dzień, zapewniają świadczenia takie jak trzeba, gicior.

Nikomu nie polecam pracy w restauracji Mc Donald's mieszczącej się w Rynku Wrocławia. Nie miła atmosfera, [usunięte przez moderatora] fałsz - zarówno wśród współpracowników jak i kierownictwa. Tu nowi pracownicy przechodzą falę, która nie jest przyjemna. Sama praca mi nie przeszkadzała, bo nie boję się pracy i sama w sobie nie jest zła, ale atmosfera jest patologiczna.[usunięte przez moderatora]to nie wykształcone chamy, jeśli widzą osobę, która jest trochę od nich lepsza od razu równają ją z ziemią w bardzo nie miły sposób.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z McDonald's Polska Spółka z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki . Atmosfera i ludzie tam pracujący są do rany przyłóż . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.50 Najbardziej podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w McDonald's Polska Spółka z.o.o.: --

Zostaw opinię o McDonald's Polska Spółka z.o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Polska Spółka z.o.o.