A. J. Oleszczyńscy Szkoła Tańca Lider

Lublin

Opinie o A. J. Oleszczyńscy Szkoła Tańca Lider

johny

Co do głupich żartów to widzę jaki ojciec, taki syn ;)tylko, że ten młody to i potrafi być zwykłą szmatą, zero zasad, myśli, że wykonywanie zawodu instruktora pozwala mu na wszystko, ale kiedyś mu ktoś to osobiście wytłumaczy pewnie, to może zrozumie.

Beata

Absolutnie nie podzielam tej opinii. Bardzo niski poziom świadczonych usług. Właściciel jest b. prostym człowiekiem. Głupie żarty itp. Plus żenujące warunki do nauki. Nie polecam.

Zostaw opinię o A. J. Oleszczyńscy Szkoła Tańca Lider - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. J. Oleszczyńscy Szkoła Tańca Lider