Awans Centrum Kształcenia

Kielce

Opinie o Awans Centrum Kształcenia

Karol

A jak wygląda sytuacja z maturą w liceum dla dorosłych? Bardzo ciężka sprawa??

zosia

szkoły Awans to jedno wielkie nie porozumienie brak poszanowania dla nauczyciela i pracowników przez szefostwo, to nie jest szkołą tylko biznes do zarabiania pieniędzy i nic innego się nie liczy tylko kasa do kieszeni. Jeśli ktoś z uczniów i nauczycieli myśli że są ważni w tej szkole to się grubo myli. Tam szanowni są tylko Ci którzy donosza na innych i znajomi Pani dyrektor którą niema pojęcia o niczym chodzi jak paw po szkole wystrojona jak małolata . A niektórzy nauczyciele to myślą że rozumy pozjadali. A jak jest dzień nauczyciela czy koniec roku to są lisy niektórych co sobie rzeczą na prezent ( polonistka Pani D.... matematyczna Pani P..... w-f Pani W....). Mogła bym tak pisać o tej szkole wiele pracowałam tam kilka lat i zostałam potraktowana bardzo nie miło za swoją pracę, Ale myślę że los kiedyś ich lokata za takie traktowanie ludzi :-)

Dotis

Czy polecacie szkole awans bo ja sie tam wybieram na kucharza do zawodówki i zalezy mi na opini

były pracownik tej firmy to szczęśliwy pracownik

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera, chamskie podejście, ciągłe "humory" pracodawcy, niepoważne i mocno lekceważące nastawienie do innych dziwi mnie że coś takiego może istnieć i nazywać się jeszcze szkołą...

nauczyciel

to fakt, właściciele tej firmy to jedno wielkie nieporozumienie i chyba najgorsze miejsce w którym można pracować, w ogóle dziwie się że rodzice puszczają tam swoje dzieci

kobieta

to fakt ! zgadzam się z opinią wyżej, w tej firmie panuje całkowity brak poszanowania godności pracownika i jego czasu prywatnego

nick

pracę w tej firmie można podzielić na dwa etapy: 1. jesteś z rodziny właścicieli bądź ich dobrym znajomym ? jeśli tak to pracuj tam, nic nie będziesz musiał/musiała robić, większe pieniądze, ogólnie same korzyści 2. nie jesteś powiązany/na z nimi ? odradzam, będziesz (usunięte przez administratora)za tych wyżej za połowę ceny z wiecznymi pretensjami dlaczego nie robisz wszystkiego za darmo nastawienie właścicieli tej firmy przypomina anegdotę: szef podjeżdża do pracy nowym samochodem, widzi to pracownik i mówi - o nowy samochód, fajny na to odpowiada szef: - tak fajny jest, pracuj ciężko, bierz dużo nadgodzin a w przyszłym roku kupię sobie lepszy podsumowując: ocena NIEDOSTATECZNY z wykrzyknikiem

Zostaw opinię o Awans Centrum Kształcenia - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awans Centrum Kształcenia