Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek

Łódź

Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek

Opinie o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek

Paweł

@Robert, może Ci się to wydać nieoczywiste, ale nie wszyscy użytkownicy forum wiedzą czym jest mobbing. A przypominam, że obecny wątek mimo, że tyczy się Zespołu Szkół, jest odwiedzany także przez osoby z edukacją niezwiązane. Nie warto zatem zakładać, że ktoś czegoś nie wie lub wie - doprecyzowanie pewnych kwestii nic nas nie kosztuje a potrafi ułatwić komunikacje. Czy poczułeś się urażony moim pytaniem? Nie kierowałem jej osobiście do Ciebie a do użytkownika @anonimowy. Jak rozumiem była to Twoja opinia?

Paweł

@anonimowy, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Użyłeś sformułowania mobbing, który jest poważnym a zarazem najpowszechniejszym zarzutem w stronę pracodawcy. Przypominam definicję według Art. 943. § 2: Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie chodziło Ci o to określenie?

Robert
@Paweł 14.07.2018 08:38

jakby wykładowcy w PL nie wiedzieli, co to "mobbing". Retoryczne pytanie proszę Pana.

anonimowy

Nie polecam tej pracy. Mydlenie oczu pracownikom przez szefa, jak pięknie będą mieć, czego to nie będą mieć. Obiecanki cacanki. To nie jest praca dla uczciwych. Raczej dla kombinatorów i konfidentów. Jak załatwiasz szefowi uczniów, albo i coś innego, to pracujesz. Musisz być po układach. Jak nic nie załatwisz, to nie pracujesz, albo pracujesz krótko. Tu rączka rączkę myje a mobbing jest na porządku dziennym. Komunizm w tej szkole jeszcze nie umarł. Więcej chyba dodawać nie muszę.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Czasy się zmieniły a szkoda

Takim szkołą należy płacić za ich usługi - zawsze uczciwi( i do uczniów i dla kadry) w przeciwieństwie do korporacyjnych spółek. Trzeba do nich przychodzić bo znikną, jak dobry sklep na osiedlu w porównaniu z kiepskimi sieciówkami, które sprzedają koszmarny chłam za 10 groni bułka....

agnieszka

Pełna profeska - zawsze na czas kasa i dobre stawki.

klara

Firma rodzinna, kasa zawsze na czas, kontakt z pracodawcą bezpośredni i konkretny.

Zostaw opinię o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek