Opinie o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek w Łódź

Kacper Nowy wpis

To prawda ze pracujecie na zleceniowkach czy mam złą informacje ?

Paweł Nowy wpis

@anonimowy, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Użyłeś sformułowania mobbing, który jest poważnym a zarazem najpowszechniejszym zarzutem w stronę pracodawcy. Przypominam definicję według Art. 943. § 2: Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie chodziło Ci o to określenie?

Robert Nowy wpis
@Paweł

jakby wykładowcy w PL nie wiedzieli, co to "mobbing". Retoryczne pytanie proszę Pana.

anonimowy Nowy wpis

Nie polecam tej pracy. Mydlenie oczu pracownikom przez szefa, jak pięknie będą mieć, czego to nie będą mieć. Obiecanki cacanki. To nie jest praca dla uczciwych. Raczej dla kombinatorów i konfidentów. Jak załatwiasz szefowi uczniów, albo i coś innego, to pracujesz. Musisz być po układach. Jak nic nie załatwisz, to nie pracujesz, albo pracujesz krótko. Tu rączka rączkę myje a mobbing jest na porządku dziennym. Komunizm w tej szkole jeszcze nie umarł. Więcej chyba dodawać nie muszę.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czasy się zmieniły a szkoda

Takim szkołą należy płacić za ich usługi - zawsze uczciwi( i do uczniów i dla kadry) w przeciwieństwie do korporacyjnych spółek. Trzeba do nich przychodzić bo znikną, jak dobry sklep na osiedlu w porównaniu z kiepskimi sieciówkami, które sprzedają koszmarny chłam za 10 groni bułka....

agnieszka

Pełna profeska - zawsze na czas kasa i dobre stawki.

klara

Firma rodzinna, kasa zawsze na czas, kontakt z pracodawcą bezpośredni i konkretny.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek
0/5 Na podstawie 0 ocen.