Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek

Łódź

Opinie o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek

Czasy się zmieniły a szkoda

Takim szkołą należy płacić za ich usługi - zawsze uczciwi( i do uczniów i dla kadry) w przeciwieństwie do korporacyjnych spółek. Trzeba do nich przychodzić bo znikną, jak dobry sklep na osiedlu w porównaniu z kiepskimi sieciówkami, które sprzedają koszmarny chłam za 10 groni bułka....

agnieszka

Pełna profeska - zawsze na czas kasa i dobre stawki.

klara

Firma rodzinna, kasa zawsze na czas, kontakt z pracodawcą bezpośredni i konkretny.

Zostaw opinię o Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół Dr J.Piontek S.C. Jerzy Piontek Marcin Piontek Barbara Piontek