Radio Traffic

Wrocław

Opinie o Radio Traffic

cerw

tak ogólnie to wchodzi tu ktoś jeszcze? Bo żadnych nowych komentarzy na wątku szkoda bo to bardzo dobra firma

Anka

Witam jestem długoletnim słuchaczem radia, ale niestety ostatnio nadawana muzyka jest zbyt jednostajna czyżby zmienił sie prowadzący jeżeli tak to na niekorzyść z mojej strony

BoneyM

Niestetety,ale spóźniają się z wypłatą, która i tak jest marna. O zarobione pieniądze trzeba się prosić lub czekać wręcz miesiącami!

Jeśli stać Cię na pracę za darmo, Radio Traffic jest najlepszym miejscem. Umowa o dzieło raczej bez szans na zmianę, za wyrobiony plan nie oczekuj pieniędzy!!!

l

OK

Zostaw opinię o Radio Traffic - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Traffic