Szkoła Podstawowa nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 56

Opinie o Szkoła Podstawowa nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 56

rodzic

Pani dyrektor jest bardzo wyniosła i nie miła dla rodziców. Nie liczy się z ich zdaniem. Nie dba o dobro szkoły. Szkoła nie była remontowana od lat. Większość nauczycieli to emerytowane koleżanki.

Agnieszka

Potwierdzam, to co napisała moja przedmówczyni. Pracowałam w tej szkole 7 lat i miałam podpisywaną umowę na czas określony co roku, mimo że byłam nauczycielką kontraktową. Kiedy okazało się, że brakuje wakatów dla nauczycieli uczących mojego przedmiotu umowa nie została mi przedłużona, bo koleżanka (emerytka) pani dyrektor musiał mieć zatrudnienie. W sumie, to się cieszę, bo pracuję teraz w innej szkole, gdzie otrzymałam od razu umowę na czas nieokreślony. Omijajcie z daleka tą szkołę. Przynajmniej kiedy dyrektorem jest E.R.

OLA

Pani dyrektor Ewa R. nie ma w zwyczaju podpisywania umów na czas nieokreślony. Nauczyciele kontraktowi i mianowani, pracujący w szkole po kilka lat są często pouczani przez dyrektorkę, że nie ma takiego obowiązku, co jest oczywiście kłamstwem. Bywa, że "szefowa" nie przedłuża umowy młodemu doświadczonemu nauczycielowi, bo pracę musi mieć koleżanka emerytka. Często też nie mają przedłużonych umów pracowniczki, które urodziły dziecko, a pracują w szkole już kilka lat.

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 56 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 56